Magiczny karny Icardiego ratuje Inter

15 grudnia 2018 | 17:28 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna3 min. czytania

Inter Mediolan wraca do zwyciężania. Nerazzurri pokonali dzisiaj na własnym stadionie drużynę Udinese 1-0 po bramce z rzutu karnego Mauro Icardiego.

6'  Akcja Politano i Joao Mario, piłka idzie do Icardiego, jednak wcześniej interweniują obrońcy
8'  Joao Mario strzela zza pola karnego, jednak niecelnie
11' Świetna piłka do Keity od Asamoah, jednak Senegalczyk nie potrafił odpowiednio kontrolować piłki
20' Obrońcy Udinese wspólnie interweniują przy dośrodkowaniu od Vrsaljko
21' Strzał z dystansu Joao Mario trafia w obrońcę i wychodzi na rzut rożny
22' Icardi bliski zdobycia gola głową, piłka minęła słupek o centymetry
25' Strzał z dystansu Borji Valero, obok słupka
27' Interwencja Musso przerwała podanie Valero do Icardiego
30' Kolejny raz Musso interweniuje przy sytuacjach z udziałem Asamoah i Brozovića
36' Asamoah podaje do Valero, ale ten nie kończy akcji udanie
39' Dobra akcja Interu, prawie dobry cross Vrsaljko, mija nieznacznie Icardiego
42' Musso interweniuje przy mocnym strzale Keity
45' Przerwa

50' De Vrij strzela głową na bramkę rywali, jednak niecelnie
51' Mandragora uderza niecelnie na bramkę Interu
52' Zablokowany strzał Borji Valero
52' De Paul niecelnie na bramkę Interu
54' Ter Avest strzela niecelnie bramkę Interu
55' Na boisku pojawia się Lautaro Martinez za Borję Valero
61' Szansę ma Lautaro, jednak jest zablokowany
66' Niecelny strzał Icardiego
70' Ivan Perisić zmienia Keitę Balde
75' Po ręce w polu karnym Fofany, sędzia postanawia skorzystać z VAR i obejrzeć sytuację na video, po czym dyktuje karny dla Interu
76' W efektownym stylu Panenki, Mauro Icardi daje Interowi prowadzenie
81' Okazję ma De Paul, jednak jego strzał jest obroniony
84' Ostatnią zmianą Interu jest Nainggolan za Politano
90' Icardi bliski zdobycia drugiego gola, jednak był spalony
94' Sędzia kończy spotkanie

INTER-UDINESE 1-0
strzelcy: 76' kar. Icardi (I)

INTER: 1 Handanovic; 2 Vrsaljko, 6 De Vrij, 37 Skriniar, 18 Asamoah; 20 Borja Valero (55' 10 Lautaro), 77 Brozovic, 15 Joao Mario; 16 Politano (85' 14 Nainggolan), 9 Icardi, 11 Keita (70' 44 Perisic)

Ławka: 27 Padelli, 5 Gagliardini, 13 Ranocchia, 23 Miranda, 33 D'Ambrosio, 87 Candreva
Sędzia: Luciano Spalletti

UDINESE: 1 Musso; 19 Stryger Larsen, 5 Troost-Ekong, 17 Nuytinck; 18 Ter Avest (91' 9 Vizeu), 6 Fofana (85' 16 Machis), 11 Behrami, 38 Mandragora, 77 D'Alessandro; 10 De Paul, 23 Pussetto

Ławka: 23 Scuffet, 88 Nicolas, 2 Wague, 4 Opoku, 7 Pezzella, 14 Micin, 15 Lasagna, 21 Pontisso, 72 Barak, 99 Balic
Trener: Davide Nicola

Kartki: Asamoah (I), Politano (I), Musso (U), Lautaro (I)