Simeone: Wciąż mam roczny kontrakt

17 grudnia 2018 | 14:11 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Spaletti odpadł z Ligi Mistrzów, więc musiał się zmierzyć z ogniem krytyki. Prasa nie była łaskawa i rozpoczęła poszukiwania nowego trenera dla Interu. Najgorsze chyba już za nami, tymczasem Diego Simeone znów został zapytany o to, kiedy trafi do Mediolanu.

- Wszyscy w Lidze Mistrzów są mocni. Jest pięć zespołów, które możemy spotkać, ale jesteśmy spokojni - rozpoczął rozmowę z radiem Anch'io Sport.

- Jestem z niego dumny (na temat jego syna, Giovanniego - dop. red.). To niełatwe tak mówić, zwłaszcza, że mogę być wkrótce jego trenerem. Poza faktem, że to mój syn, uwielbiam sposób w jaki gra, on żyje dla strzelania bramek i to jest coś, czego snajper potrzebuje. Jestem szczęśliwy w tej chwili w Atletico, nawet jeśli liga jest niesamowita, to nikt nie ma bezpiecznej przewagi w wyścigu po zwycięstwo. Jestem spokojny w Madrycie, wciąż mam jeden rok kontraktu i byłem szczery w kwestii prowadzenia Interu już wiele razy, nie mam nic więcej do dodania.

- Mam nadzieję, że zawsze zachowam tę samą energię, z którą zaczynałem 12 lat temu i będę kontynuował swoją filozofię. Klub zmienia twoją duszę i jeśli oglądasz drużyny, takie jak Juventus, Barcelona czy Inter, zobaczysz, że one mają osobowość jako zespoły, to nie jest coś, co może wnieść trener, to piłkarze to robią.

- Czy La Liga straciła na odejściu Cristiano Ronaldo? To jeden z najlepszych piłkarzy ostatnich lat, zawsze zostanie na szczycie. Musicie zapytać Real, czy bardzo im go brakuje. Patrząc na to jak pracuje Juventus, jego przyjście dodało drużynie znaczenia, sezon będzie dla nich świetny.

- Lazio zaliczyło dobre sezony w przeciągu ostatnich lat. Zarówno Lazio, jak i Inter, to dwie drużyny z którymi mam świetne wspomnienia i które będę wspierał.

Źródło: gianlucadimarzio.com

Polecane newsy

Komentarze: 7

inter00

inter00 17 grudnia 2018 | 15:10   

Marzenie. Zobaczymy co dalej po sezonie

Internaldo

Internaldo 17 grudnia 2018 | 15:19   

Jedyny człowiek, który może dać nam to, czego wszyscy oczekują. Niektórzy tu wspominają o Conte ale czy on sam chciałby przejąć Inter po tylu latach spędzonych w Juventusie? Jakoś mi się to nie widzi..

ER_Grande_Nerazzurri

ER_Grande_Nerazzurri 17 grudnia 2018 | 17:15   

Niby tak, ale Conte pasuje do Interu jak ulał. Trochę nieprzewidywalny, niepokorny, wysoce pragmatyczny w punktowaniu...

KawaOpole

KawaOpole 17 grudnia 2018 | 18:08   

A ja tam bym chciał Jurgena Klopa w Interze to był by czad, drużyna grająca odwaznie do przodu a nie kolejny defensywny trener i cieszyć się z kolejnego wygranego meczu 1:0

szpula

szpula 17 grudnia 2018 | 19:45   

Brawo Kawa , dobrze prawisz!

davi23

davi23 17 grudnia 2018 | 23:31   

Simeone jest dla nas idealny i nie trenował nas nigdy, kocha Inter, grał u nas i ma podejście! Zapraszamy

Matt1

Matt1 18 grudnia 2018 | 07:34   

Przecież i tak część z Was nazwie go betonem, jak każdego kolejnego trenera :D Niektórzy myślą, że ci trenerzy mają czarodziejskie różdżki. Z takiego a nie innego składu nie wyciśnie się więcej niż 2-3 miejsce w lidze. Chciałbym kiedyś zobaczyć Simeone na naszej ławce trenerskiej, Klopp też mógłby być, ale uważam, że Spal robi swoją robotę. Od czasów Mou nie mieliśmy nikogo lepszego na ławce. Może nie osiągnął tyle co Mancini, ale swoje robi.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich