Antonello: Taki transfer jak Ronaldo jest możliwy

19 grudnia 2018 | 09:52 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Podczas wczorajszej kolacji, wypowiedział się również dyrektor generalny Interu, Alessandro Antonello, który jest w zarządzie klubu.

Czy Inter stać na takie strzały jak Ronaldo?
- Nie na krótką metę. Tego typu operacje można zrobić tylko gdy przychody pozwalają na pewne koszty, nie natychmiast, ale w średnim i długim okresie tak.

Więc Ronaldo w Juve, Messi w Interze?
- Jeśli wcześniej nie zakończy kariery to może...(śmiech).

Ponadto powiedział:

- Zakwalifikowaliśmy się do Champions League, rozumiem pewne rozczarowanie po odpadnięciu, ale musimy być spokojni, bo teraz możemy odegrać wiodącą rolę w Lidze Europy. Nigdy nie przestaniemy dziękować naszym kibicom, którzy są blisko klubu. Życzę im wszystkim tego co najlepsze z okazji Świąt oraz mam nadzieję zobaczyć się z nimi podczas pierwszego Boxing Day na San Siro w meczu Inter - Napoli.

Źródło: fcinter1908

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 19 grudnia 2018 | 10:35   

Jeżeli przez najbliższe 3-4 lata klub będzie grał w LM i będzie dobrze zarządzany to jestem zdania że wszystko jest możliwe

Rahi

Rahi 19 grudnia 2018 | 16:13   

Nie chciał bym tego kundla sterydziarza nawet jak by miał nam dać triumf w SA czy LM

Hagaen

Hagaen 19 grudnia 2018 | 19:32   

Piątka Rahi.
Moglibyśmy zrobić transfer ultra-gwiazdy, ale takiej chociaż na 5 lat, coś jak Mbappe. Oczywiście, w tym roku nadrzędnym celem powinno być reawansowanie do LM i u granie Finału PE. Przebudowa drużyny, szkoda, że mamy dużo starych piłkarzy - pozbył bym się Mirandy, Perisića, Valero, Vecino i Ranocchii potrzebna jest mała przebudowa.

Matt1

Matt1 19 grudnia 2018 | 22:08   

Mbappe to w sumie moje marzenie jesli chodzi o transfer. Tylko dlatego ze jest niesamowicie szybki i jest killerem. Moim zdaniem taki transfer przycmilby wszystkie inne w Serie A. Dlatego ze facet jest mlody i ma cala kariere przed soba. Ale nie łudzę się. To są kosmiczne kwoty


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich