MM: Powrót Mou? Tak, ale dajmy czas Spallettiemu

19 grudnia 2018 | 10:05 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Massimo Moratti, który również zawitał wczoraj na kolację Interu, wypowiedział się na temat pogłosek o powrocie Jose Mourinho do Mediolanu.

- Jest nadzieja, że w Nowym Roku będzie lepiej. Powrót do Champions League bez zlekceważenia pozostałych dwóch rozgrywek w których jesteśmy.

- Icardi jest decydującym graczem i nie możemy go stracić. Doświadczenie Marotty może pomóc Zhangowi. To będzie ważne wsparcie.

- Czy chciałbym powrotu Mourinho? Tak, bardzo go lubię. W każdym razie dajmy czas Spallettiemu, udowodnić swoją wartość.

- Simeone? Kocham go również, ale Mou jest wyjątkowy.

Źródło: football italia

Polecane newsy

Komentarze: 6

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 19 grudnia 2018 | 10:06   

czyli tak pół sezonu?

Internazionalista

Internazionalista 19 grudnia 2018 | 10:14   

wiadomo ze mou to juz nie ten sam co w 2010, a moze i ten sam ale jednak pilka poszla do przodu i juz jest 2019 prawie, tak czy siak watpie ze bylby gorszy od spala i chyba do momentu wyciagniecia diego co prawdopodobnie nastapi w czerwcu 2020, wzialbym mou za lysego

Darkos

Darkos 19 grudnia 2018 | 17:50   

Takie powroty do przeszłości nigdy się nie udają. Po stokroć nie!

Internaldo

Internaldo 19 grudnia 2018 | 19:09   

Z całym szacunkiem Moraś ale Mou już nie jest wyjątkowy. Był, ale to już nie ten sam człowiek. Żyje tym co było i uważa, że wszystko mu się należy. Niestety, tak to nie działa. Od czasu kiedy opuścił Inter jego reputacja poleciała w dół i to strasznie. Zrobił dla nas bardzo dużo i za to należy mu się szacunek, natomiast teraz już jego powrót nie ma najmniejszego sensu.

Hagaen

Hagaen 19 grudnia 2018 | 19:27   

O ile Mou kocham, to przykład Manciniego pokazał, że przysłowie o wchodzeniu do tej samej rzeki dwa razy jest prawdziwe.

KawaOpole

KawaOpole 19 grudnia 2018 | 20:53   

Mou ok szacun za to co zrobil ale za te pieniądze co trzeba było by mu płacić to mozemy mieć innych trenerów, ja to widze tak
Spal do konca sezonu i top 3 oraz wyjscie z grupy w CL w następnym sezonie i walka o scudetto
Jak nie to Simeone i takie same wymagania
Albo Jurgen Klopp jak sie da namówić na Serie A


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich