CdS: Wielkie zakupy Interu

20 grudnia 2018 | 22:41 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Doświadczony pomocnik z najwyższej półki i znacznie młodszy, ale równie obiecujący partner do środka pola. Taki cel ma przyświecać latem duetowi Marotta - Ausilio, a przynajmniej takie plany snują dziennikarze Corriere dello Sport. Stołeczny dziennik poświęca sporo miejsca ewentualnym transferom Interu i przytacza konkretne nazwiska.

W Hiszpanii głośno spekuluje się o wietrzeniu szatni Realu Madryt, a ofiarami nowych porządków mogą zostać nawet tak uznani gracze jak Toni Kroos i Luka Modrić. Zarówno Niemiec, jak i Chorwat znajdują się oczywiście na krótkiej liście życzeń Nerazzurrich.

Kolejnym potencjalnym wzmocnieniem drugiej linii Interu mógłby zostać Sergej Milinković-Savić. Obecny sezon jest zdecydowanie rozczarowujący w wykonaniu gwiazdora Lazio, lecz Giuseppe Marotta od dawna pozostaje wielkim fanem jego talentu. Włoch mocno zabiegał o jego transfer do Juve, a teraz może spróbować ściągnąć Serba na Stadio Giuseppe Meazza.

Listę ewentualnych zakupów uzupełniają jeszcze Sandro Tonali z Brescii Calcio i Nicolo Barella z Cagliari. Obaj należą do grona najciekawszych graczy młodego pokolenia na Półwyspie Apenińskim i od dawna wymienia się ich w kontekście transferu do dużego klubu.

O jakim duecie pomocników marzą użytkownicy naszego portalu?

Źródło: Corriere dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 5

Kiksu

Kiksu 20 grudnia 2018 | 23:03   

Czas skończyć marzyć ludzie, Barella był w miarę realny ale po ostatnich wypowiedziach szefów Cagliari temat prawdopodobnie upadł.

LuisSuarez

LuisSuarez 21 grudnia 2018 | 06:48   

Marzeniem jest F. De Jong plus Barella

inter00

inter00 21 grudnia 2018 | 07:20   

I tak dobre transfery można przeprowadzić latem, bo nikt nie odda ich na wypożyczenie. A latem proszę o Barellę, i kogoś jeszcze bo nikt z nich do mnie nie przemawia. No może SMS bym jeszcze u nas widział ale za dużo by nas to kosztowało

HeyaMakumba

HeyaMakumba 21 grudnia 2018 | 10:51   

Marzenie ? SMS + Barella do tego Hector Herrera i pomoc jest ustawiona. Brozo - SMS - Ninja (Barella - Vecino - Herrera).

22Milito22

22Milito22 21 grudnia 2018 | 13:57   

Modrić celem transferowym ?! O zgrozo...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich