Francuzi pytają o Dalberta

20 grudnia 2018 | 23:18 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Przygoda Dalberta w Mediolanie nie jest usłana różami. Słaby pierwszy sezon, nadzieja na odbudowę formy w kolejnych rozgrywkach i feralna kontuzja. Tak, w największym skrócie, można opisać dotychczasowe losy Brazylijczyka w drużynie Luciano Spallettiego.

Dzięki świetnej grze w barwach Nicei piłkarz wyrobił sobie jednak bardzo dobrą markę w Ligue 1, więc nic dziwnego, że tamtejsze kluby regularnie pytają o możliwość jego powrotu na francuskie boiska.

Według raportów portalu FCInterNews.it, swoje zainteresowanie sprowadzeniem Dalberta wyrazili działacze Marsylii oraz Monaco. Nerazzurri nie mają jednak zamiaru rezygnować z usług zawodnika, ponieważ Luciano Spalletti mocno wierzy, że Brazylijczyk może stanowić realną alternatywę dla Kwadwo Asamoaha na lewej stronie defensywy. Szkoleniowiec jest podobno przekonany o umiejętnościach piłkarza i wierzy, że uda mu się w pełni wydobyć jego potencjał.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 21 grudnia 2018 | 07:22   

Nie sprzedawać bo wtedy Asamoah to już całkowicie zacznie grać piach, jak wyzdrowieje to znowu zacznie grać i myślę że podziała to mobilizująco na Asamoah

Hagaen

Hagaen 21 grudnia 2018 | 08:04   

No to trzeba na niego postawić jak się wykuruje I dać mu się ograć, nabrać rytmu.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich