Konferencja przed meczem z Chievo

21 grudnia 2018 | 21:04 Redaktor: Michał Salamucha Kategoria:Ogólna

Przed jutrzejszym spotkaniem z Chievo została zwołana konferencja z udziałem trenera Spallettiego. Oto co miał do powiedzenia szkoleniowiec Interu:

- Wszystkie mecze są wymagające. Chievo znalazło rytm, Di Carlo zawsze dobrze sobie radził, a jego zespół ma zawodników przyzwyczajonych do brania tego co chcą. Jeśli nie podejdziemy do tego spotkania z odpowiednim nastawieniem, z pewnością mecz nam się skomplikuje. Zespół z Werony rozegrał świetne spotkanie na wyjeździe z Napoli.

Jeśli chodzi o naszą szatnię, wszyscy należycie wywiązują się z obowiązków i nie zwracają uwagi na to co nas otacza. Interesuje nas tylko boisko. Innymi sprawami zajmują się włodarze klubu.

Nainggolan staje się coraz lepszy. Nie wiem jeszcze czy zacznie jutro od pierwszych minut. Różnica między nami a Juve? Moim zdaniem najważniejsze jest to jak zagrał zespół. Rok temu zremisowaliśmy w Turynie 0:0, ostatnio przegraliśmy i muszę przyznać, że w przegranym meczu graliśmy lepiej.

Mamy prosty kontakt z działaczami klubu. To oni zajmują się transferami, musicie ich o to spytać. Jeśli będzie możliwość na zakontraktowanie jakiegoś piłkarza, z pewnością to zrobią. Dalbert i Miranda? Dalbert trenował z zespołem i zostanie powołany. Jeśli chodzi o Mirandę, to doznał lekkiego urazu mięśniowego i prawdopodobnie nie zagra.

Skriniar? Mamy wielu piłkarzy, którzy wzbudzają zainteresowanie innych klubów. Skriniar jest perfekcyjny, jeśli musiałbym znaleźć coś co mi u niego nie pasuje, to jest to jego imię, ale pracujemy nad tym – powiedział trener.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich