Remis o smaku porażki

22 grudnia 2018 | 17:19 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje2 min. czytania

Minimalizm nie popłaca. Inter traci punkty na terenie ligowego outsidera po golu w doliczonym czasie gry. Nerazzurri wyszli na prowadzenie jeszcze w pierwszej połowie, dzięki bramce Ivana Perisicia. Gol na 1 - 1, padł w samej końcówce spotkania, a jego autorem był doświadczony Sergio Pellissier.

I połowa:

1' Meggiorini uderza z dystansu, lecz Samir Handanović interweniuje skutecznie

3' Próba Ivana Perisicia zza pola karnego, ale piłka przelatuje wysoko nad bramką

24' Słaby i bardzo niecelny strzał głową Icardiego

28' D'Ambriosio dogrywa piłkę do Maurito, lecz Sorrentino instynktownie broni uderzenie kapitana Interu. Dobitka Radji Nainggolana przelatuje wysoko nad bramką

30' Żółta kartka dla Klyine

34' Błyskawiczna kontra Interu, zakończona bardzo niecelnym uderzeniem Matteo Politano

39' Przełamanie Perisicia! Chorwat pewnie wykańcza składną akcję z udziałem Icardiego i D'Ambrosio

41' Żółta kartka dla Hetemaja

45' Ivan Perisić wykłada piłkę do Joao Mario, lecz Portugalczyk jest spóźniony i marnuje znakomitą okazję na podwyższenie wyniku

II połowa:

45' Jaroszyński wchodzi za Klyine

46' Ivan Perisić szuka drugiego trafienie, lecz rywal blokuje jego uderzenie i piłka wychodzi tylko na rzut rożny

53' Żółta kartka dla Joao Mario

56' Świetna okazja na podwyższenie prowadzenia. Doskonałe dogranie od Perisicia, Mauro Icardi z łatwością ogrywa obrońcę, lecz Steffano Sorrentino popisuje się skuteczną interwencją

57' Odpowiedź gospodarzy. Samir Handanović broni uderzenie Pellissiera

58' Sergio Pellissier próbuje uderzenia przewrotką, ale niecelnie

59' Żółta kartka dla Brozovicia

61' Żółta kartka dla Rigoniego

61' Stępiński wchodzi za Meggioriniego

67' Vecino wchodzi za Nainggolana

74' Lautaro wchodzi za Politano

77' Uderzenie ze strony Ivana Perisicia, ale piłka mija dalszy słupek

77' Birsa wchodzi za Giaccheriniego

81' Borja Valero wchodzi za Joao Mario

91' Chievo doprowadza do wyrównania!!! Stępiński wygrywa pojedynek główkowy i przedłuża piłkę, do futbolówki dopada Pellissier i lobem pokonuje bezradnego Handanovicia

***

CHIEVO: 70 Sorrentino; 14 Bani, 15 Rossettini, 5 Barba; 27 Depaoli, 4 Rigoni, 56 Hetemaj, 17 Giaccherini, 13 Kiyine; 69 Meggiorini, 31 Pellissier

Ławka rezerwowych: 1 Semper, 67 Caprile, 3 Tanasijevic, 9 Stepinski, 11 Leris, 12 Cesar, 20 Djordjevic, 21 Burruchaga, 22 Obi, 23 Birsa, 40 Tomovic, 44 Jaroszynski

Trener: Domenico Di Carlo

INTER: 1 Handanovic; 2 Vrsaljko, 37 Skriniar, 6 De Vrij, 33 D'Ambrosio; 15 Joao Mario, 77 Brozovic, 14 Nainggolan; 16 Politano, 9 Icardi, 44 Perisic

Ławka rezerwowych: 27 Padelli, 5 Gagliardini, 8 Vecino, 10 Lautaro, 11 Keita, 13 Ranocchia, 20 Borja Valero, 29 Dalbert, 87 Candreva

Komentarze: 31

22 grudnia 2018 | 17:20

Hmmm dziwnie wyjściowy skład jak na to, że zaraz gramy z Napoli

22 grudnia 2018 | 17:24

Łysy wie, że jak zarotuje przed świętami będzie lipa.
Sorrentino, dziad paskudny zawsze ma życiowe mecze z nami... (edycja 2018.12.22 17:25 / nwk)

22 grudnia 2018 | 17:32

Nwk zapamiętaj sobie że nie ma takiego bramkarza na świecie żeby mu się nie dało strzelić gola tylko trzeba umieć wykorzystać sytuację jakie się nadarza i tyle w temacie.Trzeba wyjsc na murawę i za......ac od 1do95min i wygrać ten mecz.

krychu339

krychu339

22 grudnia 2018 | 17:36

Uuuu, skład jak na LM:)

22 grudnia 2018 | 17:39

Też pomyślałem że Sorrentino to w meczach z nami cuda wyprawia. Ale dzisiaj nie ma świąt więc bez cudów proszę!

22 grudnia 2018 | 18:50

Mogłem to oglądać tylko od 35 minuty, od 0’- D R A M A T!

paweloo7

paweloo7

22 grudnia 2018 | 19:54

Spalettiego to muszą teraz wyjebać żeby nowy trener mógł coś na LE zkleić, bo tak to my na Wiedniu zakończymy przygodę.

22 grudnia 2018 | 19:57

za coś takiego to powinni mieć całodniowe treningi podczas świąt to może wtedy by im się zachciało biegax

Inter jest w jakimś dołku ten mecz tylko to potwierdził

22 grudnia 2018 | 19:58

Gówno nie mecz, gówno nie gra, gówno nie drużyna.

paweloo7

paweloo7

W całej drużynie to tylko Skriniar grał słabo, cała reszta poniżej krytyki razem z Icardim

Dla mnie osobiście to chyba był przełom odnośnie Spalettiego. Ten minimalizm? Odrazu oddawać inicjatywę KAŻDEMU rywalowi po strzeleniu gola? Szanuje jego pracę ale Inter chyba potrzebuje kogoś innego, żeby wejść na wyższy poziom.

22 grudnia 2018 | 19:59

Jak się nie wykorzystuje tyle setek to się traci dwa punkty dziś do Spala nie mam pretensji bo on za nich nie wyjdzie na boisko i nie będzie trafiał do siatki.Szkoda mi tylko Perka bo dziś się obudził i był wszędzie oby tak do końca sezonu życzę ci Perek.

Sebastian Miakinik

22 grudnia 2018 | 20:01

Partactwo i partanina. Nie potrafią strzelić drugiej, nie potrafią utrzymać piłki, nie potrafią nie dać sobie strzelić. Gwiazdy stworzone tylko do gry w lidze mistrzów. Zasługują na to.

Chrisg i love Inter

22 grudnia 2018 | 20:02

Tak to jest jak się strzela tylko jedna bramke i dobrze im tak.... Maja za swoje niewykorzystane sytuacje sie mszczą......

davi23

davi23

22 grudnia 2018 | 20:07

Spala zadaniem jest wpajać jak zagrać aby wygrać, jak nie potrafią wygrać to nie tylko wina graczy, ale trenera. Nie grają bo wychodzą ze złym nastawieniem, brakiem planu, brakiem strategii... w takich spotkaniach powinien być atak i atak, zmieść rywala, a tylko jest wstyd! co z tego, że jest 3 miejsce, jak nie ma radości z oglądania tego.

Czy Spal awansuje do LM, czy nawet zajmie te 3 miejsce to i tak chce zmiany trenera. Potrzebujemy czegoś wiecej.

Boję się meczu z Napoli, sam nie wiem czy oglądać

22 grudnia 2018 | 20:15

xdd

22 grudnia 2018 | 20:19

Mam nadzieję że przegramy mecz z Napoli chociaż oni niech mają szansę walczyć do końca o majstra i zdobędą jakimś cudem tego mistrza bo już mam dość oglądania tych gówno jadów jak znowu zdobywają mistrza

czelu

czelu

22 grudnia 2018 | 20:24

Frajerzy miesiąca. Tyle pozornie wygranych meczy spierdolonych przez brak konsekwencji w działaniu. Załamka

22 grudnia 2018 | 20:29

Chievo na fali remisów. Czułem, że tak się skończy, mieliśmy szanse, które trzeba było wykorzystać. Niestety w drugiej połowie zero pomysłu, dramatyczna gra w środku pola, zmiany które nic tym razem nie wniosły. 60 procent posiadania piłki, 452 podania (na 288 Chievo) i jeden błąd w obronie, który skończył się tragicznie. Niestety, ale chłopaki byli już myślami przy stole wigilijnym. I to oni spieprzyli ten mecz, który powinni byli wygrać.

23 grudnia 2018 | 11:26

Jak już nawet Sebastian się zirytował, to wiedzcie, że coś się dzieje. Nie mogłem obejrzeć całego meczu tym razem, ale kryzys jest, już nie tylko zapukał do drzwi, ale skubaniec wszedł i udaje spóźnionego wędrowca przy wigilijnym stole. Wróżę dość żenujące męki z Rapidem, jeśli coś się nagle nie zmieni.

davi23

davi23

23 grudnia 2018 | 13:12

Mam nadzieję, że brak Zhanga na meczu to nie z powodu imprezy urodzinowej, ale zaczęte mocne przemyślenia nie tylko Świąteczne tylko na temat zmiany trenera. Zhang mlody Zhang, zwalniając Spala i zatrudniając szybko Conte albo Mou, pokazałby jaja.

Nie ma co czekać, bo to znowu kolejny sezon przejściowy, ile takich? fajnie, że mamy LM ale co dalej? 3-4 miejsce przez kolejne 10 lat?

Nie ma co gdybać, odpadnięcie z LM po wstydliwym meczu z PSV i teraz wstyd stracić pkt w takim stylu z ostatnim zespołem w Lidze to wystarczająco aby pozbyć się Spala.

Zhang, myśl i jeszcze wyciągnij nas z tego za pomocą nowej krwi w postaci nowego trenera.