Adriano: Ronaldo zaoferował mi wspólne mieszkanie

26 grudnia 2018 | 09:33 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Legendarny Adriano rozmawiał z dziennikarzami DAZN. Wspominał czas spędzony w Interze, opowiadał o atmosferze w szatni w tamtych czasach i zapowiedział powrót do futbolu, jeśli tylko nadarzy się okazja.

- Na początku nie zdawałem sobie sprawy, że jestem we Włoszech, w Interze, ani jak dobry wtedy byłem. Pamiętam, jak obserwowałem ich wszystkich w szatni, od Seedorfa po Materazziego. Pamiętam też, że Ronaldo przywitał mnie wyjątkowo, nawet w swoim domu. Po przyjeździe mieszkałem w hotelu, wtedy on zaprosił mnie do przeprowadzki, do swojego mieszkania.

- Na sportowym poziomie doświadczyłem nie dającej się zapomnieć szatni. Na poziomie życiowym, Zanetti to świetny przykład, był zawsze obok mnie, szczególnie, kiedy zmarł mój tata. Moratti bardzo mi pomógł, był dla mnie jak prawdziwy ojciec, zawsze mnie wspierał. Zawsze będę mu za to dziękował, za to co on i jego rodzina zrobili dla mnie, zawsze się ekscytuję, kiedy o nim rozmawiam. On był dla wszystkich jak ojciec.

- Byłem już w drodze do Manchesteru City, kiedy on poprosił, żeby mnie tam nie sprzedawać. W tamtych latach, w momencie kiedy opusczałem Parmę, oprócz City, Chelsea również chciało mnie pozyskać, ale wybrałem Inter. Kilka miesięcy później zgłosił się po mnie Real Madryt, ale zdecydowałem się zostać.

- Przyszłość? Teraz jest dobrze. Jestem w Brazylii, w Rio, z rodziną i przyjaciółmi. Żyję zwyczajnym życiem. Nie zrezygnowałem z futbolu, po prostu wybrałem przerwę. Jeśli nadarzy się sposobność wrócić do piłki, będę gotów, ale tutaj, w Brazylii. Nie chcę być daleko od rodziny już nigdy więcej, mam teraz trójkę dzieci - podsumował. 

Źródło: calciomercato.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 26 grudnia 2018 | 12:20   

Pamietam w PES 2008 jak nim grałem to był jak czołg, niszczył każdego obrońcę, po prostu to był Adriano

arek

arek 26 grudnia 2018 | 15:56   

Rzadko się zdarza, ale może ma równie uzdolnione potomstwo któremu zaszczepi miłość do Interu...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich