Zamorano: Tylko jeden zawodnik ma taką pasję

6 stycznia 2019 | 16:54 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Tego pana nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Chilijska gwiazda Interu Forever wróciła myślami do najlepszych chwil w barwach Nerazzurrich, udajmy się z nim na tę sentymentalną wycieczkę i dowiedzmy przy okazji, kogo namaścił na swojego następcę.

- Byliśmy rozpaleni tym spotkaniem - nawiązał do meczu z Lazio, w finale Pucharu UEFA'98 - To miała być nasza szansa na powrót na właściwe tory, po bardzo bolesnej porażce z Schalke w finale tych rozgrywek, zaledwie rok wcześniej. Przegrana nie była opcją. Doskonale pamiętam ten wieczór, swoją szybką bramkę, potem ogłuszający cios w wykonaniu Zanettiego. Pamiętam też świetnie bramkę Ronaldo. To była wspaniała noc, byliśmy w stanie zdobyć fantastyczny puchar. Wszyscy należący do klubu wciąż pamiętają tę niesamowitą pasję.

- To zawsze bardzo trudne porównywać byłych zawodników z grającymi obecnie, zawsze są różnice pomiędzy nimi. Pomijając to, jak jest młody, jest taki piłkarz w Interze, który ma tę samą determinację, siłę i głód gry, które miałem ja. Tym zawodnikiem jest kapitan, Mauro Icardi - odparł, zapytany o to, kto najbardziej przypomina jego samego w młodości.

Ivan Zamorano reprezentował Nerazzurrich w latach 1996-2001, karierę zakończył w chilijskim klubie Colo Colo w 2003 roku. Obecnie pracuje jako łowca piłkarskich talentów. 

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 5

szpula

szpula 6 stycznia 2019 | 19:10   

Dokładnie, JEST TAKI ZAWODNIK...... i tyle, jeden,uno,one! reszta to najemnicy. Myśle, że jakby w klubie było 2-3 takich którzy graliby sercem jak np Cordoba,Cambiasso,Zanetti,Vieri,Racoba,Materazzi i paru jeszcze takich to zdecydowanie byłoby lepiej :) obyśmy takich jeszcze kilku znaleźli.

superofca

superofca 6 stycznia 2019 | 19:29   

Tutaj 99% racji Szpula. Jest jeszcze jeden taki piłkarz.

szpula

szpula 6 stycznia 2019 | 20:16   

@ superofca hmm kogo masz na myśli? D.D ?

superofca

superofca 6 stycznia 2019 | 23:35   

Handę

Ronaldo

Ronaldo 7 stycznia 2019 | 19:26   

Doceniam go, ale daleko mu do Ronaldo.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich