Inter ukarze Mauro Icardiego

9 stycznia 2019 | 13:37 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Mauro Icardi podobnie jak inni zawodnicy Interu, musiał po krótkim wypoczynku zjawić się w Appiano Gentile. Niestety jego powrót się opóźnił.

Icardi wczoraj miał trenować z zespołem, jednak jego lot został odwołany. Dziś rano dotarł do Appiano i od razu rozpoczął trening. Icardi przeprosił za opóźnienie, do którego doszło nie z jego winy i z klubem nie ma żadnego problemu, choć zgodnie z wewnętrznym regulaminem zawodnik otrzyma symboliczną grzywnę.

Źródło: sky

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 9 stycznia 2019 | 13:45   

Zasady to zasady

superofca

superofca 9 stycznia 2019 | 17:28   

Ja rozumiem regulamin, bo bywało i tak, że piłkarze robili sobie wolne z powodu odwołania lotu, nawet tydzień. Ale... Takie sytuacje się zdarzają i warto sprawdzić połączenia z danego regionu, bo często wszystko zabukowane i nawet w promieniu 200km nie znajdziesz samolotu z wolnym miejscem.

winiarro

winiarro 9 stycznia 2019 | 18:34   

Wydaje mi się, że to bardziej kwestia czepliwości audytów. Lepiej dmuchać niż się potem tłumaczyć. Najważniejsze, że wszystko zostało wcześniej obgadane.

Hagaen

Hagaen 9 stycznia 2019 | 23:12   

A mnie na przykład wkurwia ślepe przestrzeganie prawa i regulaminów. To taka wielka ludzka wada stada, muszą mieć powiedziane co można, co nie, to jest żałosne. A już przestrzeganie praw za wszelką cenę jako wartość nadrzędną, bez dopuszczenia jakichkolwiek sytuacji specjalnych uważam za zbiorową ludzką wadę. I później takie stadko myśli, że niby ma swoje zdanie, ale nie jest zdolne do racjonalizacji swoich poglądów, merytorycznie potwierdzenia bądź zaprzeczenia ideom. Po prostu ludzie, niestety, ale to przez jednostki wybitne zostały przyzwyczajone do ślepego klepania, że zasady to zasady. Ubolewam nad brakiem zdolności do myślenia o otaczającym nas świecie, życiu i empatii.

Morfo

Morfo 10 stycznia 2019 | 08:37   

@ Hagaen bo dzisiejszy świat to średniowiecze, niby jest postęp, edukacja, technologie itp ale ciemnota nadal siedzi w człowieku. Nue zawsze jest to wina ludzi którzy teraz są zaszczuci przez system społeczeństwa, którzy tez byli edukowani od małego aby być niewolnikiem zasad, przepisów, itp.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich