Joao Mario: Szanujemy rywala, ale celujemy w finał

9 stycznia 2019 | 23:17 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Po dzisiejszych zajęciach, Joao Mario porozmawiał krótko z reporterem telewizji Mediaset. Portugalczyk mówił o zbliżającej się rywalizacji w Pucharze Włoch, swojej metamorfozie i celach na dalszą część sezonu.

- Zawsze gramy o zwycięstwo. Chcemy dobrze prezentować się w nowym roku, a teraz przed nami dwa istotne puchary, które musimy postarać się zdobyć. Benevneto dało z siebie wszystko, aby zagrać w tym meczu, więc będziemy potrzebować maksymalnej uwagi. Jeżeli naszym celem jest finał, oczywiście nie ma innego rozwiązania, jak zwycięstwo w tym meczu. 

- Dzięki trenerowi i kolegom z drużyny odzyskałem pewność siebie i pozytywne nastawienie. Byłem gotowy na rywalizację z Lazio, a później wszystko dobrze się potoczyła zarówno dla mnie, jak i dla zespołu. 

- Od samego początku wiedzieliśmy, że jesteśmy silną drużyną. Cały czas walczymy o poprawę naszej pozycji w lidze. Zawsze staram się mieć pewność, że jestem przygotowany, a teraz moja uwaga skupia się tylko na najbliższym meczu. To jest dla mnie najważniejsze.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 10 stycznia 2019 | 09:19   

Naprawde zobaczyłbym jak podnosimy ten Puchar

pasek_9

pasek_9 10 stycznia 2019 | 12:45   

Z genialną taktyką Spala pewnie 1 do 0 dla nas z karnego albo po męczonej grze a gdzie tu do finału...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich