Marotta i Zhang o kontrakcie Icardiego

11 stycznia 2019 | 00:11 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Medialna burza z udziałem Wandy i Mauro Icardich musiała ostatecznie spotkać się z jakąś reakcją ze strony oficjeli klubu. Głos w sprawie negocjacji nowej umowy kapitana Interu zabrali Giuseppe Marotta i Steven Zhang. Obaj starali się tonować nastroje i zapewniali o dobrej woli obu stron.

Nowy CEO Interu został zaczepiony przez dziennikarzy przed siedzibą klubu w Mediolanie. Marotta z uśmiechem na twarzy apelował o zachowanie spokoju:

- Jesteśmy spokojni, więc fani również powinni zachować spokój. Spotkamy się w przyszłym tygodniu.

Znacznie bardziej rozmowny był prezydent klubu, podczas rozmowy z dziennikarzem Sky Sport:

- Mauro jest naszym kapitanem, wkrótce wszyscy się spotkamy i porozmawiamy o jego kontrakcie. W prasie pojawia się wiele doniesień, lecz część z nich jest nieprawdziwa. Nie jesteśmy zamknięci na rozmowy z piłkarzem, on jest wielkim profesjonalistą i wszystko jest w porządku. 

Steven Zhang wypowiedział się również na temat ewentualnych zakupów podczas zimowego okienka:

- Pracujemy, wszystko jest ok. Jeżeli pojawią się jakieś okazje, wykorzystamy je. Styczniowe okienko jest specyficzne, nie oferuje wielkich możliwości i nie jest przeznaczone dla topowych graczy. Nasza kadra jest mocna, pracujemy nad poprawą kondycji zawodników. Pragniemy sprawdzić, czy nasi młodzi gracze są gotowi, aby włączyć ich do zespołu.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich