Caffe Mercato - 11.01.2019

11 stycznia 2019 | 08:44 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Transfery

W dzisiejszym Caffe Mercato przeczytacie między innymi o Icardim, Barelli, Kabaku, Duncanie, a nawet Dybali. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi transferowymi doniesieniami.

Zamieszanie wokół Icardiego

Media nieustająco zasypują nas informacjami na temat kapitana Nerazzurrich. Na naszej stronie pojawiły się najważniejsze fragmenty z ostatnich dni. Dla przypomnienia:
Wanda: Jesteśmy dalecy od porozumienia
Icardi wściekły na media
Marotta i Zhang o kontrakcie Icardiego

(intermediolan.com)

***

Co by było gdyby?

W związku z trwającą aferą a'la "Kaprysy Icardiego", zwrócono uwagę na to, co faktycznie mogłoby się stać, gdyby Maurito odszedł z Interu. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest działanie Marotty, który mógłby ściągnąć do Mediolanu Paulo Dybalę. Póki co, nie ma sensu rozważać planu B, bowiem większość wskazuje na to, że kapitan nie zamierza opuszczać miasta mody.

(Tuttosport)

***

Kabak bliżej Romy

Rzymski klub jest coraz bliżej sprowadzenia niespełna dziewiętnastoletniego Ozana Kabaka. Jutro ma odbyć się spotkanie przedstawicieli Romy i Galatasaray. Ten ruch wskazuje wyjaśni, na jakim etapie są negocjacje oraz jaka jest wola zespołu z Rzymu.

(SkySport)

***

Maran: Nicolo będzie wiedział, kiedy nadejdzie czas dokonania wyboru

Coraz bardziej prawdopodobnym jest, że Barella nie opuści jeszcze Cagliari. Sam zawodnik stwierdził, że to nie jest jeszcze odpowiedni moment. Tak samo twierdzi trener Cagliari. - Nicolo jest dobry, ciężko pracuje. Będzie wiedział, kiedy nadejdzie czas dokonania różnych wyborów - stwierdził Ronaldo Maran. Przypomnijmy, że o piłkarza ubiega się nie tylko Inter, ale także Napoli i Chelsea.

(La Nuova Sardegna)

***

Czas na Traore

Podczas jednego z programów, transmitowanych na antenie SkySport, poinformowano, że do Mediolanu może trafić Hamed Traore. Podobno Nerazzurri mają zaproponować spotkanie obu stron. Ma ono na celu sprawdzenie możliwości sprowadzenia zawodnika do Interu.

(SkySport)

***

Pedulla: Inter wróci po Gravillona

Przypomnijmy, że Andrew Gravillon od 2014 roku współpracował z Interem. Po trzech latach klub sprzedał go do Benevento, skąd następnie trafił do Pescary. Piłkarz bardzo dobrze spisuje się w rozgrywkach Serie B. Już zwrócił na siebie uwagę kilku zagranicznych klubów. Świadczy to o sporym zainteresowaniu i... jest okazją do zarobienia pieniędzy. Nerazzurri zamierzają w lipcu odkupić Gravillona za 10 milionów euro. Następnie miałaby zapaść decyzja, czy zawodnik zostanie, czy będzie kartą przetargową podczas jakiegoś transferu, czy może należy go po prostu sprzedać za większe pieniądze.

(alfredopedulla.com)

***

Inter rozmawiał z Sassuolo

Według Włochów, Nerazzurri odbyli rozmowę z Sassuolo. Jej tematem było wypożyczenie z prawem do odkupienia Duncana. Na ten moment są to luźne spekulacje, podobnie jak w przypadku Gravillona, czy Biraghiego.

(FCInter1908)

Źródło: inf. własna

Polecane newsy

Komentarze: 4

maestro84

maestro84 11 stycznia 2019 | 11:30   

Jak jest mowa o przyjściu do nas kogokolwiek z Juventusu, to od razu zaczynam się bać sabotażu. Zwłaszcza, kiedy Juvek ma ściągnąć Juvka.

maciosincho

maciosincho 11 stycznia 2019 | 12:02   

Mauro out dybala in?
Mauro co ty tu jeszcze robisz dawać dybale na spo i lautaro do przodu a na defach Brozo radja i lecimy może nie z każdym ale z większością

shakurspeare

shakurspeare 11 stycznia 2019 | 18:57   

Maestro. Tak jest na preno.kolejny SPISEG bo wiadomo juve boi sie powracajacego Interu

Lambert

Lambert 12 stycznia 2019 | 00:33   

Jak ma przyjść do nas ten pseudotalent P. Dyb..(TFU! nawet nie chce wypowiadać tego nazwiska) i to w zamian za Icardiego, to ja przestaję być kibicem Interu.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich