Pizarro: W innym kraju graliby razem

15 stycznia 2019 | 11:42 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Były pomocnik Interu, David Pizarro, przyjrzał się współczesnym napastnikom Nerazzurrich. Dziennikarze Sky Sport usłyszeli również jego opinię o Luciano Spalettim.

- Spaletti i Totti byli na początku jak bracia, potem wydarzyło się coś, o czym nie wiem, ale sytuacja mogła zostać rozegrana lepiej. Luciano to ważny trener, a Totti jest zawodnikiem, jakim jest - ocenił krótko konflikt, który miał miejsce w Romie.

- Pod Spalettim rozwinąłem się ogromnie na boisku, w każdym tego słowa znaczeniu. Współczesność bardzo się różni od czasów, kiedy dane nam było razem pracować. Jest ważny dla mnie i pozostanie trenerem, który wydobył ze mnie najwięcej. Będę mu zawsze za to dziękował, mam szczerą nadzieję, że wygra coś z Interem.

- W mojej opinii Lautaro ma bardzo istotną charakterystykę, Icardi jest za to ważny dla Interu. Sądzę, że Luciano będzie musiał wszystko jeszcze raz ocenić. W innych krajach takie talenty, jak oni, grałyby razem, ale we Włoszech przykłada się olbrzymią wagę do dynamiki zespołu - podsumował porównanie.

David Pizarro w barwach Interu wygrał Serie A, Puchar Włoch i Superpuchar Włoch w sezonie 2005-2006. W kolejnych dwóch latach dwukrotnie zdobywał puchar kraju, ale już w barwach Romy. W roku 2012 z Manchesterem City sięgnął po tytuł mistrza Anglii.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

Van Dall

Van Dall 15 stycznia 2019 | 15:23   

Wszystko fajnie tylko chłop nazywa się Pizarro.

intermed1

intermed1 15 stycznia 2019 | 17:01   

:O nie miałem pojęcia że Pizarro grał w MC. Fajna ciekawostka.

Maciej Pawul

Maciej Pawul 15 stycznia 2019 | 18:29   

Van Dall dzięki, literówka:)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich