Wolno, schematycznie, remisowo

19 stycznia 2019 | 19:38 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje2 min. czytania

Mecz z Sassuolo ponownie okazał się morderczą przeprawą dla drużyny Interu Mediolan. Po słabym spotkaniu, Nerazzurri tylko bezbramkowo zremisowali z podopiecznymi Roberto De Zerbiego.

5' Niecelne uderzenie Domenico Berardiego z dystansu.

14' Prosty błąd De Vrija, lecz Manuel Locatelli marnuje dogodną szansę na gola.

17' Brozović wrzuca piłkę na głowę Vecino, a ten przenosi ją nad poprzeczką.

19' Berardi ponownie z dystansu, ale Handanović pewnie łapie piłkę.

20' Znów dobra interwencja golkipera Interu, po kąśliwym uderzeniu Boatenga.

24' Świetna zespołowa akcja Sassuolo zakończona niecelnym strzałem Domenico Berardiego.

31' Typowy Inter. Perisić ze skrzydła do Icardiego Politano, ale Consigli przenosi piłkę nad poprzeczką.

32' Żółta kartka dla Sensiego.

40' Consigli broni na raty strzał Matiasa Vecino.

47' Boateng strzela głową, ale spokojna interwencja Handanovicia.

50' Żółta kartka dla Brozovicia.

51' Żółta kartka dla Rogerio.

55' Samir Handanović ratuje Inter. Fenomenalna obrona po główce Boatenga.

56' Marcelo Brozović stara się wykorzystać błąd Consigliego, lecz próba Chorwata jest niecelna.

60' Nainggolan zmienia Joao Mario.

62' Boga zmienia Djuricicia.

71' Wrzutka w kierunku Mauro Icardiego, ale Argentyńczyk oddaje bardzo niecelny strzał głową.

73' Bourabia zmienia Duncana.

76' Magnanelli zmienia kontuzjowanego Sensiego.

81' Podwójna zmiana w Interze. Borja Valeri i Lautaro Martinez za Matiasa Vecino i Matteo Politano.

83' Celna wrzutka D'Ambrosio, główka Lautaro i skuteczna interwencja Consigliego.

91' Świetna szansa Sassuolo. Handanović zatrzymuje strzał Bogi, a Skriniar ofiarnie blokuje próbę dobitki. To powinien być gol.

93' Żółta kartka dla Peluso.

94' Ostatnia szansa dla Interu, lecz strzał Lautaro pada łupem bramkarza gości.

***

INTER: 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 6 De Vrij, 37 Skriniar, 18 Asamoah; 8 Vecino 77 Brozovic; 16 Politano, 15 Joao Mario, 44 Perisic; 9 Icardi.

Ławka rezerwowych: 27 Padelli, 2 Vrsaljko, 5 Gagliardini, 10 Lautaro, 13 Ranocchia, 14 Nainggolan, 20 Borja Valero, 23 Miranda, 29 Dalbert, 87 Candreva.

SASSUOLO: 47 Consigli; 21 Lirola, 23 Magnani, 6 Rogerio, 13 Peluso; 32 Duncan, 73 Locatelli, 12 Sensi; 25 Berardi, 27 Boateng, 9 Djuricic.

Ławka rezerwowych: 28 Satalino, 79 Pegolo, 4 Magnanelli, 5 Lemos, 0 Matri, 20 Boga, 30 Babacar, 31 Ferrari, 39 Dell'Orco, 68 Bourabia, 98 Adjapong, 99 Brignola.

19 stycznia 2019 | 21:23

Jak narazie fatalnie... myślałem, że zagramy bardziej agresywnie. Czekam na II poł i oby lepszą

krychu339

krychu339

19 stycznia 2019 | 21:35

Nie wiem czy mi się tylko tak wydaje, ale odkąd Icar zaczął pomagać z tyłu to często nie domyka akcji lub domyka ją ktoś inny, jak dzisiaj Politano.

Larry

Mam po tym meczu taką wizję, żeby następny mecz zagrać składem: Handa - Vrsaljko (DD), De Vrij, Skriniar, Dalbert - Politano, Brozo, Asamoah - Lautaro, Icardi, Perisić (Balde) :-D

19 stycznia 2019 | 22:32

Spal stara się Icara "naprawić" w grze zespołowej i efekt jest taki, że na półmetku ma kilka mniej bramek, niż rok temu. Paradoksalnie to Sassuolo po ostatniej serii powinno być dzisiaj łatwe do ogrania, a było kilkukrotnie bliżej gola. Naprawdę słaby mecz.

Byliśmy częściej przy piłce ale nie przekładało się to na groźne sytuacje dużo błędów z naszej strony , neroverdi grali jak by rozgrywali finał LM ,gdyby nie Handa to byśmy znowu z nimi przegrali.

superdoktorgazeta

19 stycznia 2019 | 22:35

Kazdy chcial, zeby Icardi pomagal wiecej druzynie, ale jak juz krychu tez zauwazyl, nie ma kto domykac akcji z przodu. Mauro jest chyba jednak bardziej pomocny, kiedy zostaje wiecej z przodu i robi to co do niego nalezy.

19 stycznia 2019 | 22:37

Panu Spalletti już dziękujemy i miej chonor i podaj się sam do dymisji bo ty na trenera to się nie nadajesz.A nasz zarząd wreszcie przejrzy na oczy bo za nie długo to my znajdziemy się z tym pozal się Borze trenerem w środku tabeli (P.Spalletti poprostu w......aj twuj czas minął bez powrotnie i niemam ochoty czytać i słuchać twoich durnych tłumaczeń )

shakurspeare

19 stycznia 2019 | 22:40

Wrzutki nazywacie akcjami? Prosze was xd. Dwa razy sie cofnal i wielkie halo ze spal sprobowal zmienic swoja betonowa taktyka. ZacznijCie w koncu ogladac cos poza Interem i serie a xd

paweloo7

paweloo7

19 stycznia 2019 | 22:48

sprzedać brozovicia póki ktoś chce jeszcze za niego dać pieniądze bo gówno gra a nie piłke na światowym poziomie, a co do perisicia to jeżeli zostanie dłużej niż do lata to chyba przestane wierzyć w zarząd tego klubu :/ (edycja 2019.01.19 22:49 / paweloo7)

19 stycznia 2019 | 22:49

Szkoda. Dla mnie ten mecz to strata punktów z "ogórami", którym akurat wyszedł mecz. Nie mam zamiaru nagle gloryfikować Sassuolo i mówić, że przegraliśmy z superdrużyną. Jak się stawiają to trzeba im docisnąć śrubę jeszcze bardziej gdy się ma o miliony euro mocniejszy skład. Dla mnie ten remis to jak porażka. Nie graliśmy bardzo źle, ale taki poziom na wiele nie wystarczy. Każdy niech się w ryj chlaśnie porządnie, puszczamy ręczny i ruszamy z rundą, żeby się z nas we Wiedniu nie śmiali.

19 stycznia 2019 | 23:06

Veciono, Perisic, Icardi. Tych oto piłkarzy mogłoby nie być a nikt by nie zauważył. Valero i Martinez zrobili więcej szumu od calej naszej drużyny ( z wyjątkiem Politano). Zmiana Radji na JM to skandal skoro na boisku zostaje Vecino bez formy. Zresztą sam Radja zagrał padakę a wieloletni już Valero potrafił przez te 10 min fajnie rozgrywać. W skrócie dno dna i 3 metry mułu

MrGoal

MrGoal

19 stycznia 2019 | 23:12

Doszliśmy do bariery w ofensywie. Czekam na hejt, ale uważam że Inter nie potrzebuje napastnika który gra dobrze 7 minut w meczu, nawet jeśli te 7 minut często daje punkty. Albo kupujemy mega kreatywna drugą linię, silva, oezil itp i wtedy Icar zostaje albo gramy Brozovicami i Mariami, ale wtedy Icardi jest niekompatybilny (edycja 2019.01.20 00:00 / )

Lombardo

Lombardo

19 stycznia 2019 | 23:16

Ty nawet do pisania komentarzy sie nie nadajesz.

Larry

Larry

19 stycznia 2019 | 23:53

Lombardo Borze i Lesie miej chonor i nie przesadzaj, bo nam rafałek ócieknie bez powrotnie :-D

20 stycznia 2019 | 00:31

Skoro było tak sła... typowo, to dobrze że spożytkowałem czas na coś innego niż oglądanie meczu

20 stycznia 2019 | 09:36

Tradycyjnie za późne zmiany. Zdjęty nieźle grający JM. Zostawiony beznadziejny Perisic. Pokutuje ustawienie 4231 bez posiadania trequartisty. Ci sami gracze w 433 wyglądali by dużo lepiej. Dalberta za dobry mecz dostał ławkę, to samo Candreva. Ja tego nie rozumiem. W drugiej połowie ok 60 min powinniśmy przejść na 352. Spal to dobry trener ale nie na nasze oczekiwania. Nie potrafi zaryzykować i prowadzi drużynę na alibi.

steve1991

steve1991

20 stycznia 2019 | 10:37

moim zdaniem brakuje kogos w stylu snajdera, politano sam nie da rady na takich obrotach bo drugie skrzydlo nie istnieje, a do reszty chyba nie mozna miec wiekszych zastrzeżeń, defensywni czyszczą co trzeba, o napastnikow nie musimy sie martwic, tylko taki typowy kreator by sie przydal

20 stycznia 2019 | 11:29

Jedna wielka nieporadność.. A niektórzy tu podwyżki chcą.

Ilfenomeno

Ilfenomeno

20 stycznia 2019 | 13:20

Jak ostatnio pisałem, że nie można grać ciagle jedną taktyką to zostałem skrytykowany przez nie których. Mamy upośledzony środek pomocy wiec drugi rok gramy skrzydłami. Do tego od września lewe skrzydło nie istnieje. Czemu tu się dziwić skoro ten beton nie chciał wykupić Rafinhi. Zamiast grać na 2 napastników, skoro skrzydłowi maja słabsza formę to on nadal stawia na taktykę, która każdy zna. Wrzutka na Icara i do przodu. A swoją droga Icardi gowno dał w tym meczu. Wpuszczenie Lautaro pozwoliło odrazu stworzyć jakieś sytuacje, wiec można sadzić ze gdyby grali tak od początku to cos by weszło. Zamiast zaczynać mecz z 2 napastnikami, wyjsc na prowadzenie i w 70 minucie zdejmować jednego i wprowadzić pomocnika do opanowania środka pola to my to robimy od dupy strony.

20 stycznia 2019 | 13:44

Lombardo po Torino dalej będziesz szczęśliwy i uwielbiał Spallettiego.Bo tam w Turynie to na bank porazka,chyba że zdąży się cud i wywieziemy remis,a ty gościu będziesz skakał z radości pod sufit tylko sobie łba nie rozbij z tej radości

20 stycznia 2019 | 14:49

Tak gadacie a Rafał ma rację, temu Panu już dziękujemy zanim się obejrzymy to będziemy wąchać środek tabeli a we Wiedniu będą nas bić niemiłosiernie. Jak wy faktycznie te pseudo wrzutki nazywacie akcjami to zacznijcie może oglądać inne mecze niż ligę włoską. Zgadzam się że słaby mecz, Sas było do ogrania a my jak zwykle remis na farcie dzięki Handzie. Walenie po czole a debaty nad wielkimi podwyżkami heh...

20 stycznia 2019 | 19:18

żenada, tylko Inter potrafi być tak beznadziejny

Hagaen

Hagaen

22 stycznia 2019 | 09:22

Jakbym był Marottą bym powiedział tak: Wanda, weźmiemy pod uwagę wszystkie mecze w styczniu, ok. Icardi strzeli gola, to ma 9 mln, strzeli dwa, to ma 10mln, nie strzeli to zostaje 8 - co ty na to?

A tak poważnie to nie wieszałbym akurat na Icardim psów.

27 stycznia 2019 | 20:09

Żenada,P.Spalletti pora zbierać manele bo ty już nic nie wymyślisz.Z meczu na mecz to wygląda tragicznie do widzenia P. Spalletti (Lombardo skakałeś pod sufit z radosci.A dla ciebie to Pan Rafał smarku.I zapamiętaj sobie że góra z górą się nigdy nie spotka ale człowiek z człowiekiem kiedyś się spotkają i w tedy zobaczymy jaki to jesteś mocny bo mocny na razie to jesteś tylko w gębie smarkaczy z kozim mlekiem pod nosem )