Oficjalnie: Lionrock współwłaścicielem Interu

25 stycznia 2019 | 13:42 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Inter Mediolan oficjalnie poinformował, że LionRock Capital osiągnął porozumienie z International Sports Capital HK Limited odnośnie odkupienia 31,05% udziałów w Interze Mediolan. Tym samym LionRock zostało nowym mniejszościowym udziałowcem klubu.

Klub podziękował na oficjalnej stronie Erickowi Thohirowi, do którego ostatnio należały pozyskane dziś przez LionRock udziały w klubie.

LionRock Capital to założona w 2011 roku firma inwestycyjna działająca na terenie Azji.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 12

KRS

KRS 25 stycznia 2019 | 13:51   

Czy gdzieś są jakieś szacunkowe chociaż dane dotyczące tego czy E. Thohir zarobił coś na naszym kochanym klubie?

davi23

davi23 25 stycznia 2019 | 14:04   

Nareszcie! Teraz w Lato inwestycje w top graczy i top trenera i walczymy!

cybul

cybul 25 stycznia 2019 | 14:21   

Davi23 w związku z top graczami to właśnie nabylismy Soaresa... Tak że no tego...

inter00

inter00 25 stycznia 2019 | 14:52   

Liczę na inwestycje z ich strony

Wiktor

Wiktor 25 stycznia 2019 | 16:49   

Czas pokaże ich wkład.

Luca Bobo

Luca Bobo 25 stycznia 2019 | 16:50   

@cybul a czego spodziewales się w styczniu z widemem 40 mln na minusie względem FFP?

cybul

cybul 25 stycznia 2019 | 17:28   

@Luca Bobo prawde mówiąc liczyłem na wypożyczenie sensownego zawodnika z rozsądną umową wykupu która nie będzie obligowala nas do wykupienia zawodnika w tym okresie rozliczeniowym tylko w następnym.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 25 stycznia 2019 | 20:28   

@cybul i niby kto nam by wypożyczył takiego zawodnika na takich warunkach i to jeszcze w zimę ?

HeyaMakumba

HeyaMakumba 25 stycznia 2019 | 20:29   

Dobrze, że przynajmniej z Soaresem się udało bo jest potrzebny w miejsce Sime.

cybul

cybul 25 stycznia 2019 | 23:41   

@HeyaMakumba, Luca Bobo spytał mnie czego się spodziewałem, a ja napisałem na co liczyłem... Myślałem że nasz nowy nabytek z JUDE da radę zrobić coś takiego lub podobnego. Bo wypożyczenie cancelo a raczej warunki tej umowy były dla nas przynajmniej średnie. Gdybyśmy przenieśli płatność na nowe okno rozliczeniowe wykup byłby możliwy. A tak to wyszło jak z rafalem. Później kombinowanie przyszedł Sime który podobnie jak nasz ivan został w Rosji, a poza tym zdrowie go nie oszczędza

HeyaMakumba

HeyaMakumba 26 stycznia 2019 | 13:37   

No to może czas zejść na ziemię ;)

cybul

cybul 26 stycznia 2019 | 20:45   

Dlaczego zejść na ziemię? Myślę że można kogos wypożyczyć tylko nie na sezon a rok (kalendarzowy) . A taką umowę chyba da się zrealizować