Konferencja przed Torino

26 stycznia 2019 | 16:34 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Zbliża się kolejny pojedynek ligowy, którego stałym elementem jest przedmeczowa konferencja. Przyjrzyjmy się wypowiedziom trenera Interu przed nadchodzącym starciem z Torino. Spaletti poruszał tym razem tematy związane nie tylko z kolejną kolejką Serie A.

- Spożytkowaliśmy tydzień we właściwy sposób, mieliśmy go w całości na ciężką pracę. To był czas na zorganizowanie tego, co chcemy wdrożyć teraz w praktyce. Jeśli chodzi o rynek transferowy, to coś, co by mnie rozpraszało w związku z meczem i jest poza moją uwagą. Gra Torino jest skupiona na sile i pojedynkach psychologicznych, to dobra i silna drużyna. Mają świetnego trenera i są znakomitym klubem. Bedziemy musieli pokazać coś ekstra i reagować na wszystko, co wydarzy się w trakcie spotkania.

- Jestem szczęśliwy, że klub pracuje zawsze, by stawać się silniejszym. Nasza historia i fani zasługują na to. Oni uzasadniają odpowiedzi których szukamy, na to jak zbudować zespół, który zawsze chce być lepszy.

- Oczekuję więcej od zespołu, nie od indywidualnych zawodników. Uzyskiwanie ważnych wyników, które zapewniają pozycję w Lidze Mistrzów, nie zależy w Serie A od pojedynczych piłkarzy. Każdy musi dawać z siebie wszystko, zawsze. To gra zespołowa, nie indywidualna.

- Sądzę, że Icardi rozgrywa dobry sezon i wszystko co robi, jest w zgodzie z jego jakością. Perisić? On jest zawsze omawiany przy okazji okienek transferowych, ponieważ to znakomity zawodnik, którego każdy chciałby mieć w zespole. Jako piłkarz dobrze wie, co jest jego pracą i oczekuje się, że będzie robił to, co zawsze.

- Po treningu we wtorek Politano miał drobny uraz, codzienna ocena jest niezbędna w tym przypadku. Przyjrzymy się dzisiaj ponownie, wierzymy, że będzie dostępny. Dalbert? Potężny zawodnik, jeden z naprawdę solidnych. Mamy szansę do pokazania tej siły w jego roli, Dalbert to jeden z tych, na których będziemy budować w przyszłości.

- Cedric? Wszyscy wiemy o nim, jest łączony z sytuacją Vrslijko. On (Sime - dop. red.) ewoluuje w tym, co robi dla Interu i swojego macierzystego Atletico Madryt - podsumował trener Spaletti.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

Morfo

Morfo 26 stycznia 2019 | 16:52   

Bez owijania w bawełnę nt. Vrslajko. Myślą przede wszytkim myślą o klubie, to dobrze.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich