Branca: Niepokojąca mentalność Interu

30 stycznia 2019 | 12:20 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

W ostatnim czasie, wyniki oraz atmosfera wokół Interu Mediolan budzą wiele spekulacji i domysłów, niestety ich wydźwięk jest raczej negatywny. Zaskoczenia z takiego obrotu spraw nie ukrywa były dyrektor sportowy klubu - Marco Branca, który rozmawiał z dziennikarzem RMC Sport.

- Perisić i Vecino poprosili o transfer? Nie wiem, co tam naprawdę się wydarzyło. Inter jest lepszy, niż w poprzednim sezonie, ale ciągłe spadki mentalności i zaangażowania są niepokojące. Drużyna musi dać z siebie wszystko w Pucharze Włoch. Przede wszystkim w grze jest trofeum, a zdobycia go pomogłoby wzmocnić i rozwinąć zespół.

- Brak Włochów w składzie Interu nie jest problemem. To nie kwestia narodowości. Za moich czasów, przykładem profesjonalizmu był Dejan Stanković. Wierzę, że podobnie jest w przypadku Milana Skriniara. Zwycięstwa zależą od umiejętności uczenia się i właściwego podejścia zawodników. W przeciwnym wypadku pojawiają się problemy.

Źródło: RMC Sport

Polecane newsy

Komentarze: 3

welys

welys 30 stycznia 2019 | 15:00   

Zaskakująco kompetentna wypowiedź.

Hagaen

Hagaen 30 stycznia 2019 | 19:26   

Prawda? Jak zobaczyłem jego gębę na miniaturze już miałem mieszać go z błotem, wyzywać od tych i innych, a tu, faktycznie całkiem sensowna wypowiedź. Niemniej jednak i tak go nienawidzę i nie wybaczę Sneijdera, odejścia mistrzów za bezcen, idiotycznej polityki transferowej. Ten człowiek to dla mnie symbol, ikona upadku Interu. Synonim niewykorzystanego potencjału. Mówię niewykorzystany potencjał, myślę Marco Branca...

superofca

superofca 30 stycznia 2019 | 20:58   

Branca mógł zostać ikoną Interu, a został memem. Co nie znaczy, że tu nie ma 100% racji xD


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich