Inter juz myśli o letnim mercato

31 stycznia 2019 | 08:41 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Transfery

Mimo, że jeszcze dziś trwa zimowe okno transferowe, wiele osób jest już myślami w czerwcu. Latem może się wiele wydarzyć.

W letnich planach Interu jest sprzedaż Perisicia i Candrevy oraz przybycie do Mediolanu De Paula. Pod znakiem zapytania stoi przyszłość Keity Balde. Senegalczyk jest obecnie kontuzjowany, ale jak wspomniał Luciano Spalletti, powoli wraca do pełnej dyspozycji. Klub jest zadowolony ze współpracy z piłkarzem, z jego postawy na boisku, jak i poza nim. Problemem mogą być jednak pieniądze, które związane są także z zasadami FFP. Za wykupienie zawodnika, Nerazzurri będą musieli zapłacić 34 miliony euro. Inter będzie prowadził negocjacje z Monaco odnośnie tej sumy, włączając w transakcję chociażby Mirandę lub Dalberta, którymi to interesuje się Monaco.

Nam pozostaje mieć nadzieję, że Inter nie popełni tych samych błędów jak przed rokiem (czyt. Cancelo, Rafinha).

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 31 stycznia 2019 | 08:45   

Politano wykupią napewno, niemniej jednak Keita zasłużył żeby grać dla nas więcej

R9_

R9_ 31 stycznia 2019 | 10:46   

Wg mnie niewykupienie Rafinhii to nie byl blad...dobry zawodnik z sercem i umiejetnosciami jednak jego kontuzje przytrafialy sie za czesto...byloby to ryzykowne, w tej chwili chyba znow sie leczy?

Darkos

Darkos 31 stycznia 2019 | 19:11   

mysla o lecie, a zimę w jaskini przesiedzieli (edycja 2019.01.31 19:11 / Darkos)

shakurspeare

shakurspeare 2 lutego 2019 | 06:58   

Jak wykupia chociaż Politano to będzie ok. Dopóki nie załatwia sprawy z ffp nawet nie patrzę na żadne plotki transferowe.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich