Spalletti: Wszyscy muszą się poprawić

8 lutego 2019 | 23:09 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Drużyna wykonuje dobrą pracę na treningach, lecz zawodnicy muszą wreszcie podołać prawdziwemu wyzwaniu w starciu z ligowym rywalem. Takie przesłanie płynęło z dzisiejszej konferencji prasowej z udziałem Luciano Spallettiego. Szkoleniowiec Interu wyraził przekonanie, że mecz z Parmą może okazać się momentem przełomu i odrodzenia zespołu.

- W ostatnim okresie brakowało nam jakości. Zdarza się do każdemu zespołowi, który traci zawodników z powodu kontuzji i zawieszeń, a dodatkowo pojawia się zamieszanie związane z rynkiem transferowym. 

- Icardi? Talent jest zawsze owocem pracy zespołowej. Bez drużyny, nie ma napastnika, który mógłby odmienić oblicze zespołu. Zjednoczenie może nam pozwolić uporać się z pewnymi problemami. Każdy musi się poprawić. Biorąc pod uwagę nasze ostatnie wyniki, moglibyśmy wszystko zakwestionować.

- Musimy zaprezentować grę, która pozwoli nam zacząć na nowo, lecz nie wolno zapominać o wcześniejszych dokonaniach. Chcemy grać naszą grę i jednocześnie być przekonującymi. Postaramy się poprawić. Musimy zaliczyć świetny występ w Parmie, gdzie czeka nas wiele mini-pojedynków. Jesteśmy lepsi, niż sugerują ostatnie wyniki, ale to zawsze efekt pracy. Obecnie poświęcamy sporo uwagi podejmowanym przez nas wyborom. 

- Keita będzie przygotowany od następnego meczu. Jeżeli nie grałeś od dłuższego czasu, potrzebujesz kilku dodatkowych dni. Jednak przez pół godziny może odznaczyć swój ślad. Widziałem coraz lepszego Radję i oczekuję od niego odpowiedzi, ponieważ w przeszłości udowadniał już swoją wartość. On potrafi radzić sobie z presją, a teraz musi udowodnić na co go stać. 

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 4

Kiksu

Kiksu

9 lutego 2019 | 08:15

Co mecz to samo a sama gra później to istna katorga i tak w kółko

ester

ester

9 lutego 2019 | 09:15

To wieczne podkreślenia jaki to Icar jest prze wspaniały nie jest dobre. Tutaj potrzeba raczej wjazdu na ambicje nie wychwalania pod niebiosa bo ewidentnie mu to nie służy.

shakurspeare

shakurspeare

9 lutego 2019 | 09:33

Bal bal blablablabla bllaaa- myślenie oczu jak przed każdym meczem. Ludek liczy ze dwóch gości ospali jakimś cudem i może ostrzega dwie bramki

damianekk1985

damianekk1985

9 lutego 2019 | 10:29

Parma z Juventusem pokazała charakter ale jeśli nie będzie 3 pkt to dramat forza inter


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich