Marotta: Kontrakt Icardiego nie jest problemem

11 lutego 2019 | 16:38 Redaktor: Michał Salamucha Kategoria:Ogólna

Beppe Marotta udzielił krótkiej wypowiedzi na temat Icardiego oraz Nainggolana. Oto co miał do powiedzenia dyrektor generalny Interu.

- Chciałbym przeanalizować zwycięstwo nad Parmą, ponieważ było ono zasłużone. Zespół zagrał dobrze i znalazł pewność siebie, którą stracił w ostatnich spotkaniach. Nainggolan i Perisic pokazali się z lepszej strony, co mnie bardzo cieszy. Jeśli chodzi o Spallettiego, to porozmawiałem z nim na temat bieżących spraw i zajmiemy się nimi w najlepszy możliwy sposób. Przedłużenie kontraktu z Icardim? To absolutnie nie jest żaden problem. To co mieliśmy powiedzieć, już zostało powiedziane. Pomijając rozmowę ze Spallettim, którą należy przeprowadzić, sprawa ta nie wywoła żadnego problemu. Zarówno ja jak i trener chcemy tylko dobra Interu – powiedział Marotta.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 6

inter00

inter00 11 lutego 2019 | 16:52   

Może i zostanę wyśmiany, ale wg mnie Perisić gra ostatnio dużo lepiej niż w rundzie jesiennej. Nie pokazują tego statystyki ale więcej biega w obronie i co by nie mówić posyła kilka fajnych piłek w pole karne

Hagaen

Hagaen 11 lutego 2019 | 18:12   

Nie zostaniesz wyśmiany, on faktycznie gra lepiej, mam nadzieję, że bez fochów utrzyma tendencję wzrostu formy, bo to co prezentował w rundzie jesiennej to żart.

wróbel1908

wróbel1908 11 lutego 2019 | 22:19   

W ostatnim meczu było widać że Ivan walczył starał się to on odebrał piłkę w środku pola gdzie później Lautaro zdobył bramkę. Oby on i Radja zaczeli grać na miarę swoich możliwości bo Inter ich potrzebuje.

R9_

R9_ 11 lutego 2019 | 22:53   

#InBeppeWeTrust

R.Baggio33

R.Baggio33 12 lutego 2019 | 10:12   

"Zarówno ja jak i trener chcemy tylko dobra Interu."
Czyli mamy konflikt na linii Marotta-Spaletti...każdy chce dobra Interu , ale obaj zapewne mają różne wizje.
Ciekawe czy się dogadają:/

ester

ester 12 lutego 2019 | 10:26   

Albo zatrudniamy piłkarzy wyższej półki jak Juve z Ramseyem i jego pensją albo zostajemy i nie robimy kominów płacowych bo nie dość że niektórzy nie nadają się do gry w Interze to będą jeszcze się cisnąć bo Icardi dostanie 10mln. W jedną albo w drugą. Wchodzimy na wyższy Level albo próbujemy rzezbić tak jak teraz.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich