Zanetti: Icardi i Lautaro to przyszłość klubu

11 lutego 2019 | 18:24 Redaktor: Michał Salamucha Kategoria:Ogólna

Javier Zanetti udzielił wywiadu dla Goal.com. Wiceprezydent Interu wypowiedział się między innymi o Mauro Icardim oraz Lautaro Martinezie. Oto jego słowa.

- Lautaro? Mamy wielkie szczęście, że gra u nas. Bardzo mnie zaskoczył, ponieważ nie znałem go osobiście. Widziałem tylko jak grał i bardzo mi się podobał. Jestem bardzo szczęśliwy, że gra w Interze, a kibice bardzo go lubią. Zaadaptowanie się do ligi włoskiej nie jest łatwe. Prawdą jest, że wykonuje dobrą pracę i wierzę, że czeka go wielka przyszłość. Icardi? To napastnik światowej klasy, mamy szczęście, że posiadamy ich w Interze, oni są przyszłością tego klubu. Inter? Naszym celem był powrót do ligi mistrzów po siedmiu latach. Aktualnie znajdujemy się w czołówce włoskiej ligi i chcemy zrobić kolejny krok do przodu. Inter rośnie nie tylko jako drużyna na boisku, ale także generalnie jako klub – powiedział Zanetti.  

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 6

Van Dall

Van Dall 12 lutego 2019 | 00:26   

Nie macie wrażenia, że ten facet wraz z butami zawiesił na kołku cały swój charakter?

Larry

Larry 12 lutego 2019 | 07:26   

Nie. Ale mam wrażenie, że nie powinieneś komentować, jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia.

Hagaen

Hagaen 12 lutego 2019 | 07:40   

Cóż, mam nadzieję, że nie zagraliśmy jednego nieco lepszego, przypadkowego meczu i faktycznie nasi wybredni piłkarze pracują nad poprawą jakości na resztę spotkań. Mam nadzieję, że piłkarzom zależy.

Oraxor

Oraxor 12 lutego 2019 | 09:42   

Z całym szacunkiem dla Zanettiego ale w LM graliśmy w tym sezonie wiec juz powróciliśmy. XD

ester

ester 12 lutego 2019 | 10:07   

Oraxor nie rozumiem , źle chyba zrozumiałeś wypowiedź Javiera. Celem był powrót do LM, który udało się zrealizować, Zanetti nie mówi, że się nie udało tylko podkreśla.

shakurspeare

shakurspeare 12 lutego 2019 | 10:53   

Tylko czy Icardi chce tutaj zostać?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich