Vrsaljko już po operacji

14 lutego 2019 | 10:35 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, Sime Vrsaljko zmuszony był poddać się operacji lewego kolana. Do zabiegu doszło wczoraj w Belgii, a teraz piłkarza czekają długie miesiące wytężonej pracy i rehabilitacji.

Chorwat pozostanie pod nadzorem klubowych lekarzy Atletico Madryt. Przygoda Vrsaljko w Interze trwała zaledwie pół sezonu, a licznik jego występów zatrzymał się zaledwie na 13 meczach.

Źródło: atleticodemadrid.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

paweloo7

paweloo7 14 lutego 2019 | 11:05   

Ja bym starał się zmniejszć kwote wykupu i go ściągnąć, patrząc na naszych bocznych obrońców to Vrsaljko z jedną nogą jest o klasę lepszy. Nie było tego widać przez gówniane ustawienie spala przez co nie dogadywał sie ze skrzydłowym i środkowymi pomocnikami (których nie mamy). Także uważam że mimo tej kontuzji moglibyśmy mieć z niego pozytek, a na pewno wiekszy niż z dambrosio i innych grajków którzy się o własne nogi przewracają (edycja 2019.02.14 11:06 / paweloo7)

Darkos

Darkos 14 lutego 2019 | 19:37   

Wiadomo że zjada naszych obecnych piłkarzy na śniadanie. Kij wie tylko jak będzie grał jak wróci i kiedy wróci. Ja nadal mu życzę jak najlepiej, bo czekałem aż dołączy do nas i cieszyłem się z tego transferu. Ale wątpię czy Inter jeszcze cokolwiek z nim wiąże w przyszłości.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich