Madonna: Nasza mentalność została wzmocniona

16 lutego 2019 | 16:09 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Akademia

Armando Madonna docenia progres zespołu Primavery i potwierdza rozwój mentalny młodzieży. Na chwilę przed zwycięstwem z Udinese opowiadał o ciężkiej pracy nad głowami podopiecznych, jednak zastrzegł, że to nie koniec wyzwań.

- Zespół dojrzał, jest w stanie wygrywać niektóre mecze, nawet jeśli nie daje z siebie stu procent. Wciąż trzeba ciężko pracować, utrzymywać wysoką koncentrację i wychodzić na murawę z pełnym skupieniem - powiedział zaraz przed weekendowym spotkaniem trener Primavery.  

- Jestem szczęśliwy, ponieważ mamy warunki do znakomitej pracy w Interze. Dołączałem do tej rodziny małymi krokami, ale teraz jestem zaangażowany we wszystko co robię. Ocenimy to na koniec roku, ale nie da się ukryć faktu, że dorośliśmy i świetnie pracujemy. Praca w Interze uczy, że trzeba wygrywać zawsze i wszędzie, to trudne przekazać tę mentalność młodym piłkarzom. Pomimo to, muszę przyznać, że nasza mentalność została wzmocniona. Głównym celem jest przekazanie myślenia o wielkich rzeczach, głodu sukcesu, chęci ciągłego rozwoju i umiejętności poświęcenia, dawania z siebie wszystkiego na boisku.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

Lambert

Lambert 17 lutego 2019 | 17:26   

forza młodziki, oni przynajmniej jak zwykle nie zawodzą


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich