Tseung: Inter dostanie wsparcie LionRock

19 lutego 2019 | 11:30 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Do grona włodarzy Interu dołączył właśnie CEO LionRock, Daniel Tseung. Podczas swojej pierwszej konferencji starał się przekazać entuzjazm i szacunek, z jakimi nowy inwestor podchodzi do tematu Nerazzurrich.

- Jesteśmy zaszczyceni dołączeniem do rodziny Interu. LionRock to międzynarodowy fundusz inwestycyjny, skupiony na wzroście liczby konsumentów, związanym szczególnie z przemysłem sportowym i piłką nożną. Będąc na pokładzie, LionRock będzie blisko współpracował z zarządem klubu i z Suning, aby pomóc w poprawieniu jakości Interu zarówno na boisku, jak i poza nim.

- Inter to jedna z najsłynniejszych drużyn na świecie, ze 110-letnim dziedzictwem znakomitych rezultatów. LionRock posiada bliskie relacje z wieloma globalnymi przedsiębiorcami i nie może się doczekać, aby wesprzeć przyszły rozwój i międzynarodową dystrybucję marki Interu - podkreślił nowy członek zarządu.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 6

inter00

inter00 19 lutego 2019 | 11:34   

:)

arek

arek 19 lutego 2019 | 13:40   

Lionrock na koszulkach?

szpula

szpula 19 lutego 2019 | 13:44   

Kase dawać na transfery ! a nie jakieś głodne kawałki nam tu wciska.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 19 lutego 2019 | 18:05   

Coś czuję, że czeka nas rewolucja z przytupem w lato :D

Larry

Larry 19 lutego 2019 | 18:29   

Śmiesznie. Pamiętam, jak oligarchowie i szejkowie zaczynali dopiero wchodzić w europejską piłkę z dużym kapitałem i 99% kibiców płakała, że to nieuczciwe, będzie wypaczać rywalizację, wszystko zepsuje i żaden prawdziwy kibic nie będzie takim tworom kibicował, a zdobyte w ten sposób trofea nie będą miały żadnej wartości i takie tam :-D a teraz? "kasę dawać!" :-D gdybyśmy latem wydali 4. miliardy euro na transfery i sprowadzili Krystynę, Messiego, Neymara, Mbappe, de Bruyna i Chielliniego, to by była tylko i wyłącznie powszechna euforia :-D

Hagaen

Hagaen 19 lutego 2019 | 23:50   

Lary, ludzie i kibice się zaadoptowali.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich