Antonello: Stadion to klucz

19 lutego 2019 | 12:02 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Alessandro Antonello przywitał oficjalnie nowych członków zarządu. Skorzystał przy tym z okazji, aby przedstawić plany i strategie rozwoju, które zostały już rozpoczęte i będą realizowane w nadchodzących latach. CEO Interu wspomniał też o planach dotyczących San Siro.

- Chcemy powitać nowych współudziałowców, to wielki krok naprzód w projekcie rozwoju klubu. LionRock zapewni nam wsparcie w krokach długo i krótkoterminowych, niezbędnych do rozwoju. Ten projekt rozpoczął się, kiedy Suning dołączył do klubu. Fakt, że międzynarodowy partner, taki jak LionRock, postanowił nas w tym wesprzeć, to potwierdzenie i pewność, że postępujemy właściwie. Realizujemy strategie w najlepszy dostępny dla nas spoób. Wychodzimy z gorącym powitaniem naprzeciw LionRock i mamy nadzieję, że będą w stanie nas wesprzeć w ekscytującej podróży, mającej na celu rozwój Interu.

- Osiągnęliśmy imponujace rezultaty - nawiązał do tegorocznej pozycji Interu w Deloitte Football Money League - One są konsekwencją naszych działań z ostatnich dwóch lat. Działania, które wdrożyliśmy, zaczynają dawać owoce. Zajęcie czternastej pozycji to krok naprzód w rozwoju klubu i mamy nadzieję ten rezultat jeszcze poprawić, w kolejnym sezonie. To ważne, ponieważ ze wsparciem Suning mamy szansę rosnąć nie tylko na europejskim rynku, ale również na azjatyckim. To jest szansa na otwarcie tego rynku dla naszych fanów, która wynika ze współpracy z chińskimi partnerami. Mamy nadzieję, że ścieżka, którą wybraliśmy, będzie kontynuowana w dłuższej perspektywie.

- Stadion to aspekt kluczowy dla rozwoju klubu. Dziś jesteśmy na San Siro, ikonie, która wymaga renowacji. W tym momencie pracujemy nad włączeniem do realizacji AC Milan, ale wciąż nie oszacowaliśmy najlepszego projektu, czy lepiej będzie wybudować nowy obiekt, czy odnowić stary. Jednakże posiadanie nowoczesnego, funkcjonalnego stadionu, będzie jednym z najważniejszych budulców wzrostu Interu w nadchodzących latach.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

drakan83

drakan83 19 lutego 2019 | 13:11   

Już w tym roku mogliby podjąć jakąś konkretną decyzję odnośnie stadionu i ruszyć z pracami...im szybciej, tym lepiej.

inter00

inter00 19 lutego 2019 | 14:27   

Fajnie byłoby, mając takie kontakty ma rynku azjatyckim, znaleźć jakąś firmę która wykupiłaby miejsce ma koszulce za fajne pieniądze


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich