Curva Nord: Dość najemników w Interze!

19 lutego 2019 | 23:37 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Mauro Icardi nigdy nie należał do ulubieńców Curva Nord, a ostatnie wydarzenia tylko wzmocniły niechęć ultrasów do byłego już kapitana. Przy okazji starcia z Sampdorią, najzagorzalsi kibice wystosowali oficjalny apel do władz klubu, w którym dali wyraz swojemu niezadowoleniu i domagali się szacunku.

- Inter i jego społeczność nie zasłużyli sobie, na zachowanie niektórych z nich. Klub nie zasługuje na to, aby gracze mieli wątpliwe zaangażowanie, zawsze starając się o dodatkowego dolara co sześć miesięcy, nie respektując warunków umowy. Fani Interu zwyczajnie nie mogą zaakceptować faktu, że gracz z dnia na dzień rezygnuje z tej wspaniałej koszulki, podążając za swoim ego. Nie ma prawa mieć miejsca sytuacja, że te osoby po porażce korzystają z social mediów, aby umyć swoje ręce i kwestionować lojalność fanów. Nie należy też akceptować faktu, że żony, rodzice czy krewni celebrują w mediach nasze porażki. Nie mówimy o zwycięstwach i porażkach, lecz o szacunku. Chodzi tylko i wyłącznie o szacunek. Dla Interu, dla historii i dla fanów.

- Wielu piłkarzy przywdziewało koszulkę Interu, z różnym powodzeniem. Niewielu było prawdziwych Interistów, niektórzy stali się prawdziwymi legendami, a inni zwyczajnie zachowywali się jak profesjonaliści. Dlatego nigdy nie zapomnimy takich ludzi jak Walter Zenga, Nicola Berti, Paul Ince, Ivan Zamorano, Julio Cruz, Diego Simeone, Marco Materazzi, Samuel Eto'o. Nie wszyscy byli mistrzami, nie wszyscy byli święci, ale na pewno byli prawdziwymi mężczyznami. Wyślijcie najemników z dala od Interu.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

Hagaen

Hagaen 19 lutego 2019 | 23:41   

Popieram ich opinię, ale jednocześnie uważam, że nie powinni się mieszać, nie teraz. Powinni byli po nieudanych, nieidolnych meczach taki apel wystosować, bo teraz to działa na zasadzie kopania leżącego.

Van Dall

Van Dall 20 lutego 2019 | 02:46   

Icardi poświęcił Interowi pięć lat, kiedy ten klub był w głębokiej dupie, a teraz kibice robią wszystko, żeby mu pokazać, że nie było warto. Do tego jeszcze ten Eto'o - gość, który grał w Interze dwa lata i poszedł za kasą do Rosji...

dukacik

dukacik 20 lutego 2019 | 18:15   

Bardzo ladnie. Pdoba mi sie, dowalic im jeszcze bardziej niech wiedza ze nie sa mile widziani w tym klubie. BRAWO CURVA NORD.

superofca

superofca 20 lutego 2019 | 19:41   

Dość najemników? Zgoda ale niech całe Curva Nord zrzuci się najpierw na zrównoważenie kar, które klub musiał za nich zapłacić. Dopóki tego nie zrobią niech się zamkną.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich