Co dalej z Soaresem?

20 lutego 2019 | 10:37 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Angielskie media w tym tygodniu zastanawiają się, jaka będzie przyszłość Cedrica Soaresa w Interze. Według nich, sytuacja nie wygląda dla zawodnika różowo.

Jak pamiętamy, Soares przybył w miejsce Sime Vrsaljko, który został wyeliminowany z gry na długi czas z powodu urazu. Wypożyczenie do Mediolanu wydawało się wielkim krokiem naprzód dla piłkarza, który zresztą w swoim pierwszym spotkaniu prezentował się dobrze. Wkrótce jednak do składu na stałe wrócił Danilo D'Ambrosio.

Cedric nie może liczyć na regularne występy, jego sytuację pogarszają jeszcze łatki nadanawane mu przez media. Quick fix (szybka naprawka - dop. red.), używane w stosunku do piłkarza na Wyspach i tak brzmiało lepiej, niż określenie które pojawiło się ostatnio na łamach Calciomercato - flop, czyli klapa i niedołęga. Prasa zamieściła również informacje, że klub niezależnie od formy piłkarza nie zdecyduje się na wykupienie go latem. Plotki o decyzji klubu i wręcz wrogie nastawienie włoskich mediów na pewno nie wpływają dobrze na formę Soaresa i nie motywują do walki o pozostanie w składzie.

Po zaledwie czterech występach w barwach Interu, sytuacja 27-latka wydaje się klarować. Southampton może spodziewać się powrotu swojego defensora już latem. Pytanie, które się nasuwa, to kto w takim razie trafi na tę pozycję, by rywalizować z Danilo o miejsce w jedenastce?

Źródło: sportwitness.co.uk, calciomercato

Polecane newsy

Komentarze: 11

Rahi

Rahi 20 lutego 2019 | 10:57   

Mam wrażenie, że komuś zależy na zniszczeniu Interu od środka. Ciągłe sianie fermentu, to może być zorganizowana akcja

shakurspeare

shakurspeare 20 lutego 2019 | 12:11   

Rahi bez przesady Takie sa media

Wiktor

Wiktor 20 lutego 2019 | 12:25   

Media medialmi ale Soares to nie jest nasze zbawienie na prawej. Mieliśmy Cancelo to nie daliśmy rady uzbierać 30 mając Suning jako akcjonariusza bo FFP? To ja się pytam dlaczego Milan ma w poważaniu FFP i potrafi zebrac na piątka i paquete?
Wystarczyło wykupić Cancelo i Rafinhie i nie sprzedawać Zaniolo, a dziś bylibyśmy w zupełnie innym miejscu. (edycja 2019.02.20 12:26 / Wiktor)

Ippon

Ippon 20 lutego 2019 | 12:45   

Wiktor. W innym miejscu byśmy byli gdyby kolarov a nie dalbert. Radja w tym sezonie zdobył więcej pktów niż cancelo i rafinia w tamtym. Fakt cancelo był dobry ale za rafiniha serio nie ma co tesknic. Wystarczy sobie przypomnieć jak w tamtym roku punktowaliśmy jak rafiniha przyszedł a cancelo zaczął grać w 1 składzie. Szału nie było, tyle że gra ładniej wyglądała. Co do zaniolo Roma też by pewnie była w innym miejscu gdyby Radji nie sprzedali. A jak już jesteśmy przy ffa to dlatego zaniolo właśnie został sprzedany. A co do milanu oni, żadnej ugody nie podpisali tak jak my..... Swoją drogą przychody mają niższe, na pensje wydają więcej. Niby paqueta rozbity na 2lata a piątek za kase z "przyszłej lm" ma być tak jak Pipita

Van Dall

Van Dall 20 lutego 2019 | 13:48   

I to jest cały Inter - koleś ledwie przyszedł, pojawił się na boisku kilka razy i nawet źle nie wypadł, a już pojawiają się pytania co dalej :/

el_loco

el_loco 20 lutego 2019 | 17:24   

Oby to był Zappa

superofca

superofca 20 lutego 2019 | 18:01   

Skreślać go po 4 spotkaniach? No bez jaj, dajmy mu przepracować 5 tygodni z drużyną i wtedy coś można powiedzieć. Nie przesadzajmy z tą manierą wielkich mistrzów, solidny obrońca w stabilnej formie jest nam potrzebny, a Cedric nie musi być gorszy od Danilo. Ile on kosztuje? Mamy ustaloną kwotę wykupu?

Darkos

Darkos 20 lutego 2019 | 21:15   

Już go skreślili? Te artykuły coraz głupsze wymyślają

Hagaen

Hagaen 20 lutego 2019 | 22:28   

Ippon, na serio poplynąłeś. I twoja ocena piłkarzy i porównanie momentu sezonu w kontekście ich przydatności.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 21 lutego 2019 | 16:32   

Już takie rozmyślania ? Komuś chyba się bardzo nudzi :D

Snake

Snake 21 lutego 2019 | 23:28   

@superofca bodajże 11 mln.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich