Wanda znów odpowiada krytykom

21 lutego 2019 | 10:48 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Wczorajsze testy medyczne Icardiego potwierdziły to, o czym wszyscy już doskonale wiedzieli. Piłkarz jest zdrów jak ryba, a jego przedłużająca się absencja ma być odpowiedzią na ostatnie decyzje klubu.

Kibice są wściekli na zawodnika i otwarcie dają upust swoim emocjom w mediach społecznościowych. Wanda Icardi jest jednak przygotowana na każdą ewentualność i ma odpowiedź na wszystkie zarzuty. Na Instagramie odniosła się do zarzutów o symulowanie kontuzji przez swojego małżonka:

- Skończcie z tymi śmieciami! Mauro grał zawsze, nawet kiedy nie był w najlepszej formie. Pamiętam, że przed meczem z Lazio, żaden lekarz nie doradzał mu aby ryzykował, ale on wyszedł na boisko dla Interu i dla Ligi Mistrzów.

Źródło: Instagram

Polecane newsy

Komentarze: 11

kretos

kretos 21 lutego 2019 | 11:00   

a co to łaske zrobił, że grał z Lazio ? Dostaje za to grube miliony, że gra w tym klubie. Był wtedy jeszcze kapitanem, więc właśnie takim zachowaniem mógł kupić sobie szacunek u kibiców i kolegów z drużyny, a nie to co teraz robi...

inter00

inter00 21 lutego 2019 | 11:01   

Nie usprawiedliwia vo nic. Dzban

Kevin

Kevin 21 lutego 2019 | 11:22   

Zamknij w końcu tą jape babo (edycja 2019.02.21 11:22 / Kevin)

banikowy

banikowy 21 lutego 2019 | 11:34   

Konflikt dąży do tego że Wanda chyba koniecznie chce zmienić miasto albo kraj w którym gra Mauro. Nie przyjmuje argumentów i robi z siebie i Mauro ofiarę. Nie możemy pozwolić na takie zachowanie i jeśli takie coś będzie trwało w nieskończoność powinniśmy go w lecie sprzedać. Nie można stawiać jednego zawodnika ponad drużynę bo jego żona ma za duże ego. Jeśli wpłynie w lecie oferta na 110mln+bonusy za bramki/wystepy itp to niech idzie. Za te pieniądze jesteśmy w stanie zakupić kilku graczy którzy z biegiem czasu zaczną się spłacać. Z całą Pewności jestem za inwestowaniem w młodych a nie w 30latkow ale jeśli klub chce mieć mix doświadczenia i młodości to niech działają.
Reasumując, zróbmy porządek w klubie, sprzedajmy paru zawodników (nawet Icardiego czy Perisicia) i zróbmy wkoncu drużynę.

Maciej Pawul

Maciej Pawul 21 lutego 2019 | 14:20   

To się dobrze nie skończy, ponieważ teraz włodarze Interu znów muszą pokazać twardą rękę w stosunku do Icardich. Mauro będzie kontynuował politykę ofiary i (skoro tego chce) odsunięty od składu, za symulowanie kontuzji spodziewam się też kary finansowej. Głupota, ego, paranoja, można używać wielkich słów, a chodzi tylko o pieniądze. To w gruncie rzeczy smutna historia.

Darkos

Darkos 21 lutego 2019 | 17:47   

To się już robi żenujące

WhiteRavensHunter

WhiteRavensHunter 21 lutego 2019 | 17:55   

wanda...NARA:/

HeyaMakumba

HeyaMakumba 21 lutego 2019 | 20:37   

@Maciej Pawul bardzo smutno bo mógł odejść z klasą zachowując szacunek kibiców ale wyszło szydło z worka i pokazał jakim jest człowiekiem i gdzie ma klub oraz kolegów z szatni.

SeaVent

SeaVent 21 lutego 2019 | 21:11   

A czego się spodziewaliscie od gościa co odbił babe swojemu koledze...z gow... sznurka nie ukrecisz..czy jakoś tak

Maciej Pawul

Maciej Pawul 21 lutego 2019 | 23:05   

@HeyaMakumba smutna dla nas, kibiców.

Sebastian Miakinik

Sebastian Miakinik 21 lutego 2019 | 23:30   

Żal patrzeć na to wszystko. Siedzą bo muszą, patrzą bo muszą, a i tak wszyscy wiedzą, że to przedstawienie. Oddana żona wycofałaby się z tego serialu i zamknęła w kuchni, licząc, że facet jakoś to ułoży. Ale tutaj jest tylko kasa, a Icar jest usidlony swoją kobietą. Swoją drogą bagaż osobisty jaki sobie sprezentował w tak młodym wieku nie jest do pozazdroszczenia. Postrzelałby sobie z takim Rapidem, a tak tylko strzelanie focha zostało.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich