Spalletti: Nadal było sporo błędów

21 lutego 2019 | 23:40 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Inter pokonał u siebie Rapid Wiedeń 4:0. Tym samym pewnie awansował do kolejnej rundy Ligi Europy. Po tym meczu, Luciano Spalletti był zadowolony, ale nadal podkreślał, że jego zespół stać na więcej. Poniżej zamieszczamy zapis konferencji pomeczowej trenera Nerazzurrich.

O meczu:

- Zagraliśmy poprawnie, ale nadal było sporo błędów. Zespół pracuje we właściwym kierunku. Musimy jednak pamiętać o utrzymaniu pewnego poziomu. Czasami obniżamy loty, nie pokazując naszych indywidualności oraz gry zespołowej.

- Dobrze czytaliśmy grę przeciwników. Zaliczyliśmy dobry mecz, ponieważ piłkarze pokazali swój profesjonalizm i właściwy sposób myślenia. Natychmiast przejęliśmy prowadzenie, co pozwoliło nam spokojnie kontrolować to spotkanie. Mogliśmy zagrać lepiej w pierwszej połowie.

O Andrei Ranocchii:

- Powiedziałem mu, że zdobędzie bramkę. Spodziewałem się trafienia głową, ale nie gola zza pola karnego (śmiech). Zrobił to jak rasowy napastnik.

O losowaniu:

- Istnieją cztery lub pięć drużyn, które na papierze są od nas silniejsze. Jeśli jednak chcemy dotrzeć do finału, musimy stawić czoła każdemu.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

maestro84

maestro84 22 lutego 2019 | 00:11   

Dobrze panie Spal, że widzisz Pan braki. Tak łatwego rywala już nie będzie. Mimo wszystko cieszy 5 bramek w dwumeczu, bo dawno tyle nie strzeliliśmy.

inter00

inter00 22 lutego 2019 | 05:55   

Zawsze jest coś do poprawy, tylko trzeba mieć ambicję

rafał bownik

rafał bownik 22 lutego 2019 | 23:48   

Przeciwnik z najwyższej półki nie był. Co cieszy, to powrót Perisica ze świata umarłych do świata żywych. I grających.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich