Handanović: Opaska kapitana to przywilej

22 lutego 2019 | 00:54 Redaktor: Michał Salamucha Kategoria:Ogólna

Po wygranym meczu z Rapidem do mikrofonów podeszli Andrea Ranocchia, Milan Skriniar, Lautaro Martinez oraz Samir Handanović. Oto ich słowa.

Andrea Ranocchia:

- Najważniejszy był awans do następnej rundy. Teraz musimy ruszać do przodu. Wszyscy mnie tu bardzo lubią i staram się dawać z siebie wszystko dla dobra chłopaków i dla dobra Interu. Icardi jest piłkarzem Interu i zrobił wiele dla tego klubu. Po wszystkim przywitamy go ponownie.

Jestem szczęśliwy z powodu gola, ale przede wszystkim dlatego, że wygraliśmy. Gra w tym meczu nie była dla mnie łatwa. Niestety nie otrzymałem zbyt wielu szans do gry w tym sezonie, ale zawsze starałem się je wykorzystać do maksimum. Jestem zawsze gotowy. Cedric dopiero do nas doszedł, musi jeszcze zrozumieć na czym polega włoska piłka. Kibice przebrani za żabę i krokodyla? Stworzyłem potwora (śmiech), są niesamowici – powiedział Ranocchia.

Milan Skriniar:

- Kiedy gram w piłkę zawsze staram się dawać z siebie wszystko. Zarówno dla Sampdori, Interu jak i reprezentacji. W ciągu ostatnich 3-4 meczów byliśmy zjednoczeni, dzięki temu widać skok jakościowy. Jesteśmy blisko przedłużenia kontraktu, mam bardzo dobre relacje z zarządem i całym środowiskiem Interu. Musimy szanować tę koszulkę, to jest kluczowe – powiedział Skriniar.

Samir Handanović:

-  W dzisiejszej piłce nie ma niczego oczywistego. Wszystko wydaje się łatwe na koniec meczu. Inter stał się silniejszy, ale jest jeszcze pole do poprawy. Musimy tracić mniej piłek. Opaska kapitana to nie jest tytuł szlachecki ani trofeum, to wielka odpowiedzialność i przywilej. Mam nadzieję, że pomogę chłopakom. Opaska niczego nie zmieniła, zachowanie kapitana jest pod lupą wszystkich. Czego nam brakuje? To pytanie do trenera oraz włodarzy – powiedział Handanović.

Lautaro Martinez:

- Brakuje nam Icardiego na boisku. Dla mnie jest bardzo ważną osobą, ponieważ wiele mi pomógł odkąd tu trafiłem. Mauro musi rozwiązać konflikt z klubem, jest dla nas ważnym piłkarzem i będziemy na niego czekać – powiedział Martinez.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 22 lutego 2019 | 05:58   

Lautaro to chyba tylko o jednym mówi w tych wywiadach

Maciej Pawul

Maciej Pawul 22 lutego 2019 | 10:00   

Zależy mu na kumplu.

Rahi

Rahi 22 lutego 2019 | 17:31   

Jest lojalny, niezależnie od okoliczności, to się ceni.

rafał bownik

rafał bownik 22 lutego 2019 | 23:57   

Icardi nigdy nie powinien tej opaski dostać. Tak, wiem, nie każdy jest gościem formatu Vincenta Company, ale mimo wszystko. Lepiej jest, z punktu widzenia komunikacji na boisku, gdy kapitanem jest obrońca lub któryś ze środkowych, ale Handa jest legendą i na opaskę zasłużył stukrotnie. Skriniar jest super, ale ciut za młody jest (choć Kane i Romagnoli są w podobnym wieku) i za krótki staż ma w Interze.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich