Zanetti: Trudny rywal, ale jesteśmy zadowoleni

22 lutego 2019 | 14:03 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Podczas losowanie kolejnej fazy rozgrywek Ligi Europy obecny był m.in. Javier Zanetti. Wiceprezydent Interu na gorąco podzielił się swoimi wrażeniami z reporterem telewizji Sky Sport.

- Wracamy do domu w pozytywnych nastrojach. Eintracht jest wymagającym przeciwnikiem i musimy odpowiednio się przygotować do tej rywalizacji. Niemieckie zespoły zawsze są ciężkie do pokonania. Inter musi postarać się powalczyć o trofeum, ale mamy też inne zespoły. Wierzę, że możemy postawić na swoim. To będzie trudny dwumecz, lecz Inter się rozwija. 

Oczywiście, nie mogło zabraknąć również pytania o Mauro Icardiego:

- Nadal pozostaje dla nas ważnym graczem. Myślę, że problemy w szatni powinniśmy rozwiązywać między sobą. Tylko w ten sposób można wzmocnić grupę i stworzyć warunki do wygrywania. Przykro mi z powodu zaistniałej sytuacji. Powtarzam, nadal są częścią grupy, a wszystko musi zostać wyjaśnione dla dobra zespołu. Nikt nie jest ważniejszy od drużyny. Zbyt wiele o tym dyskutujemy. Nie rozmawiałem jeszcze z Mauro. Potrzebujemy nieco czasu, aby wszystko zrozumieć. To sprawa grupowa i powinna zostać wyjaśniona. Nie mam oporów przed rozmową z zawodnikiem, ponieważ dobro Interu zawsze będzie na pierwszym miejscu.

- Opaska jest bardzo ważna. Oznacza bycie przykładem dla innych. Towarzysze szanują twoją postawę na boisku i poza nim. Trzeba to uszanować, więc podzielam słowa Handanovcia. 

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich