Mancini: Nie miałem problemów z Icardim

26 lutego 2019 | 14:40 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Po wybuchu afery Icardigate pojawiły się głosy, że błędem była już decyzja o przyznaniu piłkarzowi opaski kapitańskiej. Autorem tego pomysły był trener Roberto Mancini, który odniósł się do tych wydarzeń w rozmowie z programem Tiki Taka.

- Nigdy nie miałem żadnych problemów z Icardim. Dla mnie zawsze był kluczowym graczem, który mógł zostać kimś ważnym w historii całego Interu. Musiałem wybrać kapitana, a mój wybór padł na niego.

Icardi przejął opaskę w schedzie po Andrei Ranocchii. Powszechnie uznaje się, że decyzja o powierzeniu funkcji kapitana młodemu napastnikowi miała pomóc w zatrzymaniu go w klubie na dłużej, a także nosiła charakter wychowawczy. Przez kilka sezonów wydawało się, że pomysł wypalił w 100%... 

Źródło: Tiki Taka

Polecane newsy

Komentarze: 4

HeyaMakumba

HeyaMakumba 26 lutego 2019 | 15:40   

I przez ciebie jest ten cały pasztet ...

Adriano19f

Adriano19f 26 lutego 2019 | 17:35   

Prawde mówiąc jak był kapitanem był w swej roli poprawny poza feralna autobiografia także nie był to taki zły pomysł teraz się zachowuje jak obrażone dziecko ale już nie jest kapitanem

Darkos

Darkos 26 lutego 2019 | 17:48   

Zły pomysł to nie był. Dopiero nam po klilku latach bokiem wychodzi

Hagaen

Hagaen 26 lutego 2019 | 22:02   

Był niezły jako kapitan. Przy okazji transferów pomagał nowym kolegom w aklimatyzacji, wychodził na lotnisko po niektórych, na treningach i z urlopu zjawił się pierwszy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich