Rakitić: Chcę zostać w Hiszpanii

28 lutego 2019 | 22:49 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Włoskie media żyły w ostatnim czasie letnim transferem Ivana Rakiticia do Interu Mediolan. Zainteresowanie reprezentantem Chorwacji miał wykazywać również Bayern Monachium oraz kluby angielskie. Do tych plotek postanowił odnieść się sam zainteresowany, który jasno dał do zrozumienia, że znakomicie czuje się w obecnym klubie i nie planuje opuszczać Katalonii.

- Podoba mi się życie w Hiszpanii. Niestety nie mogę prosić o kolejny paszport, ponieważ posiadam już dwa (chorwacki i szwajcarski przyp. red.), w przeciwnym razie starałbym się o hiszpański, bo jest mi tutaj dobrze i czuję się szczęśliwy. Również moja rodzina jest tutaj szczęśliwa, a moje córki świetnie odnajdują się w Barcelonie, ponieważ jesteśmy blisko Sewilli. Pozostanie tutaj jest dla mnie idealnym rozwiązaniem.

Źródło: DAZN

Polecane newsy

Komentarze: 4

Paziu

Paziu 28 lutego 2019 | 22:59   

Przynajmniej szybko to skończył a nie telenowela jak z Modrciem

maestro84

maestro84 1 marca 2019 | 10:23   

heh teraz widać ile warte są słowa niektórych dziennikarzyn, którzy oznajmiali jakoby Rakitic wyraził chęć na przenosiny do Interu. Parodia.

Maciej Pawul

Maciej Pawul 1 marca 2019 | 13:57   

Jeśli chce zostać w Hiszpanii, nie oznacza to, że zostanie w Barcelonie. Jeśli będzie grzać ławkę, to szybko zmieni zdanie. Po tej wypowiedzi obstawiam, że w pierwszej kolejności będzie rozpatrywał oferty z La Ligi. Zobaczymy, ja wciąż jeszcze wierzę, że może się skusić, jeśli dostanie dobre warunki w Mediolanie.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 1 marca 2019 | 18:36   

Jest też opcja, że może tylko tak mówić jako profesjonalista, a latem może okazać się coś zupełnie innego ale top tylko opcja ;)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich