Lewy i Dybala łączeni z Interem Mediolan

1 marca 2019 | 13:15 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Nasze babcie i mamy ekscytowały się losami niewolnicy Isaury, a my mamy ostatnio wątpliwą przyjemność śledzenia historii zniewolonego przez klub Mauro Icardiego. Kibice Nerazzurrich mają już po dziurki w nosie kolejnych rewelacji związanych z Argentyńczykiem i jego małżonką, lecz jest grupa zawodowa, która nie mogła wymarzyć sobie lepszych okoliczności do pracy.

Mowa oczywiście o dziennikarzach sportowych, a szczególnie tych specjalizujących się w rynku transferowym. Kryzys na linii Icardi - Inter jest znakomitym materiałem do tworzenia kolejnych plotek transferowych, o których chcąc nie chcąc informujemy Was za pośrednictwem portalu.

Najgorętszym nazwiskiem ostatnich godzin jest bez wątpienia Robert Lewandowski. Włoskie media informują, że Inter sonduje możliwość sprowadzenia kapitana reprezentacji Polski w miejsce Mauro Icardiego. Temat bardzo szybko podchwyciły rodzime portale, które ekscytują się wyścigiem polskich napastników na boiskach Serie A. Lewy w Interze? Byłoby to spełnienie marzeń wielu z kibiców (na pewno moje!), lecz zalecamy traktować dotychczasowe doniesienia ze sporym dystansem.

Dziennik La Repubblica piszę o możliwości wymiany na linii Inter - Juventus z udziałem Icardiego oraz Paulo Dybali. Gazeta sugeruje również, że Beppe Marotta nigdy nie był zwolennikiem zatrzymania Maurito za wszelką cenę i byłby gotów przystać nawet na ofertę w granicach 80 mln euro. 

Źródło: różne

Polecane newsy

Komentarze: 13

oster

oster 1 marca 2019 | 13:29   

Tylko nie ten dzban z Bayernu, to jest zawodnik jednej ligi i we Włoszech by sobie nie poradził.

superofca

superofca 1 marca 2019 | 13:31   

Oster chyba trochę przesadziłeś, ja bym Robusia widział u nas ale raczej nie sprostamy jego wymaganiom.

inter00

inter00 1 marca 2019 | 13:39   

Lewy trochę stary ale pogra jeszcze ze 3 sezony

Maciej Pawul

Maciej Pawul 1 marca 2019 | 13:52   

Tylko czekałem, aż któryś dziennik wyskoczy z transferem Lewego, od momentu jak Piątek zaczął grać i strzelać w Milanie.

master

master 1 marca 2019 | 14:08   

wszystko fajnie i przyjemnie.... tylko dlaczego w takim wypadku nie daliśmy Icardiemu kasy, której chciał bo w takiej sytuacji dostaniemy zawodnika starszego o 5 lat, który już raczej lepszy nie będzie, natomiast jego zarobki będą wyższe od tych, które oferowaliśmy Mauro.... od początku tej afery wydaje mi się, że Marotta chce go spieniężyć, i dla niego może być to również Juventus.

kretos

kretos 1 marca 2019 | 14:51   

Nasz Robercik spokojnie pogra jeszcze przynajmniej 3 lata na najwyższym poziomie. Chciałbym bardzo go u nas, dodatkowo byłby pojedynek Piątek vs. Lewandowski w derbach. Ale by to było !!!

shakurspeare

shakurspeare 1 marca 2019 | 14:53   

Robciu właśnie idealnie pasuje do serie a. On na 9 i lautaro za nim to by byli coś.ale to tylko plotka

Morfo

Morfo 1 marca 2019 | 16:05   

Taki tranfer byłby dla Nas jak marzenie, oddać Ikara wziąć 20 baniek ale raczej niemcy by na to nie poszli bo nie zechcą się z Wandą użerać.

superofca

superofca 1 marca 2019 | 16:29   

Prędzej oni (FC Hollywood) niż rubentus czy Real.

Lambert

Lambert 1 marca 2019 | 17:11   

Nigdy w życiu i nigdy w życiu.

rafal

rafal 1 marca 2019 | 18:17   

Oster jak by Inter chciał kupić Piątka to byś terz pisał że jest cieniasem i był byś na nie jak wielu tych gości co wypisują na tym forum

Van Dall

Van Dall 1 marca 2019 | 19:53   

I co - Lewy przyjdzie tu grać za 6 milionów czy dla dziadka z Bundesligi nagle się 10 baniek znajdzie?

el_loco

el_loco 2 marca 2019 | 03:17   

Jak fajnie, że to plota


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich