Cassano wygarnął Wandzie na antenie

4 marca 2019 | 11:06 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Wczoraj wieczorem w studio Canale 5, programu Tiki Taka ponownie zawitał Antonio Cassano. Włoch nie szczędził słów krytyki wobec współprowadzącej - Wandy Icardi.

- Kto spowodował tę katastrofę? Ona. Ona ściągnęła kłopoty na Mauro Icardiego i cały ten pożar wokół niego. Pomówmy o tym, pomówmy o tym więcej. - zaatakował niczym za swoich najlepszych boiskowych lat.

Potem kontynuował najazd na blondwłosą żonę-agent Icardiego:

- Mauro nie ma żadnego bólu nogi, a nagle po odebraniu opaski ma. Jeśli teraz nie gra, to w czerwcu będzie zmuszony odejść. To będzie sytuacja bez odwrotu. Kiedy miałem około 20 lat, byłem w Romie vice-kapitanem po Tottim. Pewnego dnia Spalletti przyszedł do mnie i powiedział, że nie mogę dalej pełnić tej funkcji, bo nie jestem przykładem dla innych. Miał rację i zrobił dobrą rzecz. Jeśli coś takiego zrobili z Icardim to musieli mieć powód. Marotta, Ausilio, Spalletti czy Zhang. Fakt jest taki, że od czterech miesięcy mówi się o sytuacji i wypowiedziach Wandy. Potem w liście Mauro atakuje Spallettiego, klub i zarząd. A może to mnie zaatakował?

Ponownie o Rakiticiu, którego sprawę już komentował przed tygodniem:

- Potrzeba Interowi piłkarzy na poziomie międzynarodowym, więc poszedłbym i wziął go. Może to jednak być, trudne, bo chyba przedłuży z Barceloną. Kogo bym wybrał, jego czy Modricia? Preferuję Modricia.

Źródło: fcinternews

Polecane newsy

Komentarze: 7

Lambert

Lambert 4 marca 2019 | 13:12   

Kocham go

wróbel1908

wróbel1908 4 marca 2019 | 13:38   

Pięknie ją Fantantonio wyjaśnił.

Van Dall

Van Dall 4 marca 2019 | 14:46   

Prawda jest taka, że w klubie jest permanentny burdel. Nikt nie robi tego, co do niego należy. Zarząd przesypia kolejne okienko, choć kadra jest niekompletna i żałośnie wąska. Spalletti niczego nie ogarnia. Nie mamy skrzydeł, boków obrony, środek pola gra piach. Co robi klub? Odbiera opaskę Icardiemu, jakby chcieli przekazać, że to wszystko jego wina. Sorry, ale to się nie mogło nie skończyć katastrofą. Wypowiedzi Wandy irytowały, ale mówiła jak jest i lepsze to niż cały klub robiący dobrą minę do fatalnej gry.

Ptasiek86

Ptasiek86 4 marca 2019 | 16:27   

Gość wali co myśli, szacunek

Hagaen

Hagaen 4 marca 2019 | 17:03   

Cóż, Van Dall do niedawna też myślałem tak jak ty, ale chyba jednak zmieniłem zdanie. A najbardziej podoba mi się komentarz Mihajlovića, który mówi, że wina jest gdzieś po środku.

Van Dall

Van Dall 5 marca 2019 | 11:20   

Jeśli wina leży po środku, to chyba rozwiązanie, gdzie jedna strona surowo karze drugą jest kiepskim wyjściem z sytuacji, nie sądzisz?

HeyaMakumba

HeyaMakumba 5 marca 2019 | 20:48   

A jesteś pewien co do niewinności Mauro ? Bo wiesz tyle co my i nie masz pojęcia co dzieje się w szatni oraz wewnątrz klubu. Czemu więc tak atakujesz klub i bronisz swoje bożyszcze cały czas ? Jakby nie robił syfu to za nic opaski by mu nie zabrali tylko po to żeby jeszcze bardziej wszystko zjebać. Muszą być poważne powody co do tej decyzji, o których pewnie nigdy nie usłyszymy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich