Agent: Zanetti pytał o Palaciosa

6 marca 2019 | 01:20 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Exequiel Palacios był bardzo bliski zimowego transferu do Realu Madryt, lecz wszystko zniweczyła kontuzja pomocnika River Plate. Argentyńczyk był też przymierzany do Interu Mediolan, a zdaniem agenta piłkarza, Nerazzurri są poważnie zainteresowani sprowadzeniem 20-latka.

- Nie ma ostatecznego porozumienia z Realem. Odbyliśmy wiele spotkań, ale negocjacje nie zostały zakończone. Byliśmy bliscy finału, lecz z powodu niegroźnego złamania kości strzałkowej, nie udało się go osiągnąć. Teraz temat jest dość zimny. Zobaczymy co się wydarzy. Tymczasem mogę zdradzić, że wiem o zainteresowaniu Interu Mediolan.

- Zanetti zadzwonił do mnie, kiedy negocjowaliśmy transfer Palaciosa do Realu. Byłem bardzo zadowolony. Opowiadałem mu o graczu i byłbym zaszczycony, gdyby trafił akurat do Interu. Różnice w porównaniu do Realu? Nie. Zanetti jest naszym rodakiem, stał się legendą Interu. Mówimy o wspaniałej osobie. 

- Lautari i Icardi również są obecnie zawodnikami Interu, a poza tym, myślę, że w Mediolanie mógłby liczyć na grę. Naprawdę uważam, że mógłby udowodnić swoją wartość na boisku. Jego klauzula wynosi 15 mln, chociaż Real proponował nieco więcej. Tak jak już mówiłem, niemal wszystko było gotowe, ale kontuzja pokrzyżowała nasze plany.

- Real pragnie poczekać, aż mój klient całkowicie wyzdrowieje, lecz jeżeli będą niezdecydowani, poszukamy innego rozwiązania. Inter wydaje się bardzo realną opcją. Palacios jest młody, ma dopiero 20 lat. Poczekajmy, aż wróci do zdrowia. 

- On bardzo chciałby zagrać dla Nerazzurrich. Gdyby nie kontuzja, zapewne pojechałby na Copa America. Bardzo nam przykro z tego powodu.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 4

ester

ester 6 marca 2019 | 06:42   

Jeżeli chłopak jest dobry i widzą w nim potencjał to 15 mln to śmieszna cena przy tym co dzieje się na rynku.

kretos

kretos 6 marca 2019 | 07:03   

za 15mln brałbym chłopa w ciemno

Van Dall

Van Dall 6 marca 2019 | 13:12   

15 baniek tu, 15 baniek tam i zamiast sensownej drużyny mamy bandę kopiących się po czołach amatorów.

Wiktor

Wiktor 6 marca 2019 | 21:28   

Brać. Kto ogląda RP wie dlaczego.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich