Icardi spotkał się z Marottą

6 marca 2019 | 15:16 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Oficjalny profil Interu na Twitterze poinformował że dzisiaj w Appiano Gentile doszło do spotkania Giuseppe Marotty z Mauro i Wandą Icardi.

Klub poinformował, że spotkanie odbyło się w celu znalezienia trudnej sytuacji w jakiej znalazła się relacja piłkarza z klubem, takiego które będzie w interesie każdej ze stron.

Icardi nie gra i nie trenuje od 13 lutego. Nie wiadomo co dokładnie omawiano podczas spotkania, ale można się domyślać że klub przedstawił piłkarzowi nową propozycję kontraktu. Sam piłkarz prawdopodobnie oponował przed powrotem na boisko, tłumacząc się koniecznością przeprowadzenia operacji kolana, co wykluczyłoby go z gry do końca sezonu.

Według Corriere dello Sport Icardi próbował rozmawiać z innymi zawodnikami pytając ich czy mają z nim jakikolwiek problem, jednocześnie uznając że z jego strony nie ma nic za co musiałby przepraszać.

Źródło: inter.it / cds

Polecane newsy

Komentarze: 4

Van Dall

Van Dall 6 marca 2019 | 15:58   

Icardi pewnie usłyszy, że wszystko idzie zgodnie z planem i Juve już na niego czeka...

Morfo

Morfo 6 marca 2019 | 16:24   

Widzę idzie drogą Vieriego który zamiast legendą Interu stał się osobą mało pożądaną

el_loco

el_loco 6 marca 2019 | 19:09   

@Morfo zastanów się co za głupoty chrzanisz!!

damianekk1985

damianekk1985 6 marca 2019 | 23:24   

Niech przeprosi drużynę , klub i wraca do treningów oraz meczy bo jest istotnym piłkarzem w kadrze . Natomiast jeśli tego nie zrobi dalej będzie kwas a póki co wygląda że to on jest czarna owca to sprzedać za takie pieniądze aby kupić 2 graczy do 1 zespołu


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich