Konferencja ze Spalettim przed Eintrachtem

7 marca 2019 | 01:43 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Spaletti rozmawiał z dziennikarzami podczas tradycyjnej konferencji poprzedzającej mecz w Lidze Europy. Odpowiedział na pytania dotyczące zarówno Eintrachtu Franfurt, jak i nieobecnych piłkarzy Nerazzurrich.

- Nasi oponenci cieszą się świetnym sezonem, grają znakomity futbol. Mają wiele jakości, ale będziemy jutro silni. Damy z siebie wszystko, aby osiągnąć najlepszy możliwy rezultat. Musimy uczyć się z naszych doświadczeń, aby pokazać nasze intencje na boisku i zneutralizować słabości.

- Icardi? Było jakieś spotkanie dzisiaj, ale w przeddzień ważnego meczu jestem skupiony tylko na nim i nie myślę o niczym innym. Absencja Nainggolana? Nigdy nie jest dobrze stracić zawodnika. Tym bardziej jest mi przykro z powodu graczy, którzy nie mogą pojechać, bo nie są na liście. To są powody do żalu. Ale na boisku będzie jak zawsze Inter. Niezależnie od tego kto został wybrany, a kto nie, musimy pokazać siłę drużyny.

- Zarządzanie grą i wola walki robią różnicę. Bycie gotowym na wyzwanie sprawia, że czujesz się częścią zespołu i daje ci właściwe nastawienie, kiedy przyjeżdżasz do tak trudnego miejsca jak to. Musimy wrócić na szlak. Musimy zaznaczyć naszą tożsamość. Oczekuję, że zobaczymy coś ekstra, coś ponad nasze możliwości. Potrzeba zachować czujność i balans na obu końcach boiska, ponieważ Eintracht ma dwóch zawodników zawsze gotowych cię zranić. Spodziewam się super występu.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 7 marca 2019 | 09:31   

Patrząc na naszą aktualną kadre to remis będzie sukcesem

maestro84

maestro84 7 marca 2019 | 12:54   

Z wypowiedzi Spala powiało optymizmem. Nareszcie. Byle tylko piłkarze wykonali co trzeba na boisku.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich