Cedric: Dać z siebie wszystko i wygrać

7 marca 2019 | 09:56 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Cedric Soares typowany jest do podstawowego składu na pierwszy mecz z Eintrachtem. Portugalczyk wziął udział w przedmeczowej konferencji prasowej. Co miał do powiedzenia?

- To były dobre dwa miesiące. Kiedy otrzymuję szansę, zawsze staram się dać z siebie wszystko i pomóc zespołowi. Co do mojej przyszłości, nie myślałem jeszcze o tym. Inter podpisał ze mną kontrakt, bo we mnie uwierzył, a ja wierzę w siebie. Zawsze daję z siebie wszystko, niezależnie czy gram minutę, dwadzieścia czy dziewięćdziesiąt. Nie mam kontroli nad tym, co się wydarzy, ale oczywiście byłbym bardzo szczęśliwy z pozostania na dłużej.

- Inter musi dążyć do zwycięstwa we wszystkich rozgrywkach, jak każdy wielki klub. Liga Europy jest dla nas bardzo ważna, ponieważ to rozgrywki międzynarodowe, jednak Serie A stanowi równie duże zobowiązanie. 

- Każdy zawodnik ma swoje indywidualne cechy, ale trzeba dostosować się do pomysłów trenera i sposobu gry zespołu. Jeśli jednak będę miał szansę zaatakować i stworzyć zagrożenie, zrobię to. Oczywiście, jeśli zagram.

- To naprawdę świetny zespół, radzą sobie bardzo dobrze. Studiowaliśmy ich grę i znamy ich jakość. Wiemy, że dobrze wymieniają piłkę, grają szybko i agresywnie. Musimy jednak skupić się na własnych umiejętnościach jako zespół. Jedno jest pewne- jeżeli zagramy na maksimum naszych umiejętności, wygramy ten mecz.

- Stadiony w Niemczech zawsze są wypełnione, co daje rywalom dodatkowy impuls i pomaga w grze zespołowej. Musimy jednak skupić się na sobie i dać z siebie wszystko. 

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

Adriano19f

Adriano19f 7 marca 2019 | 14:35   

Klub we mnie uwierzył xD

SeaVent

SeaVent 7 marca 2019 | 16:41   

@Adriano19f uwierzył że jest do wyciągnięcia...xD


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich