Światełko w tunelu w sprawie Icardiego?

7 marca 2019 | 11:04 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Jak informuje Michele Marchetti, wczorajsze spotkanie Mauro Icardiego i Wandy z Giuseppe Marottą może dać pozytywne skutki. Być może już wkrótce Icardi powróci na boisko.

Według Marchettiego, już jutro Icardi ma wrócić do treningów z zespołem i nie jest wykluczony jego występ przeciwko SPAL.

Czy tak się stanie, dowiemy się już wkrótce. Są media we Włoszech, które twierdzą że spotkanie nie przyniosło żadnych konkretów i zawodnik przystaje przy swoim stanowisku, oczekując przywrócenia mu opaski kapitańskiej, na co klub z całą pewnością się nie zgodzi

Źródło: gds/sky/inf.własna

Polecane newsy

Komentarze: 14

inter00

inter00 7 marca 2019 | 11:10   

To co takiego by go skłoniło do powrotu ? Zresztą, niech najpierw przeprosi

Lambert

Lambert 7 marca 2019 | 11:53   

nie chce mi sie w to wierzyć

Morfo

Morfo 7 marca 2019 | 12:02   

Niech wraca na boisko bo traci klub i On sam. Po sezonie sprzedać do Realu za 100 baniek i problem z głowy

shinveji

shinveji 7 marca 2019 | 12:45   

(edycja 2019.03.07 12:47 / shinveji)

rafal

rafal 7 marca 2019 | 13:56   

Wracaj Icardi i w Niedzielę pokarz na co cię stać.

rafal

rafal 7 marca 2019 | 13:59   

Morfologia jak mamy budować wielki zespół to tacy zawodnicy jak Maurito jest nie do ruszenia bo na nim buduje się fundament tak jak na Skiniarze i Handanovicia i Lautaro

rafal

rafal 7 marca 2019 | 14:01   

Morfo jak mamy budować wielki zespół to tacy zawodnicy jak Maurito jest nie do ruszenia bo na nim buduje się fundament tak jak na Skiniarze i Handanoviciu i Lautaro

maestro84

maestro84 7 marca 2019 | 14:20   

Światełko w tunelu to pociąg jadący po Icardiego z Madrytu.

shinveji

shinveji 7 marca 2019 | 14:27   

Gabrielu wróć

kroter32

kroter32 7 marca 2019 | 15:07   

Sorry, ale po tej calej szopce, klub powinien miec honor i do konca sezonu odstawic go od skladu. Nie moze byc tak, ze jeden indywidualista, bedzie zachowywal sie jak gowniarz. Pazerny gowniarz. #ICARDIOUT!!!

Maradon.

Maradon. 7 marca 2019 | 15:52   

Jak wróci to jechać z 3-5-2 do końca sezonu, bez sensu hamować Lautaro jak jest w gazie, a wydaje mi się że Perisic i Politano przy tej grze ofensywnej powinni grać na wahadle i bardziej pomagać w defensywie...

hawk247

hawk247 7 marca 2019 | 17:20   

Wróci i wszystko będzie cacy po paru tygodniach

dukacik

dukacik 7 marca 2019 | 17:39   

No nie moge jak czyatm , jak ktos pisze ze sprzdamy go za 100 baniek. Ludzie na jakiej planecie jestescie. Real juz jest po zasiegiem, albo inaczej Icardi jest za slaby i za glupi by grac w potegach pilkarskich. Aglupia zona jak pojedzie na rozmowy, to po pierwszej juz negocjajcje beda skonczone. Tak tak , do Realu chcemy, ale tylko jak dacie mojemu mezowi 15 baniek za sezon i opaske na dzien dobry, inaczej szukamy dalej. Taka oto rozmowa tej kretynki pewnie by byla. Ikarusa odstawic od skladu do konca sezonu, damy rade bez niego i to z palcem z dupie. Ten cienias nie wywalczy dla nas ligi mitrzow, a jego wklad w to osigniecie bedzie na poziomie 1 procenta wkladu calej druzyny. Nie jest tez ciota filarem w kolo ktorego powinnismy budowac zespol. Raczej fiutem od ktorego powinnismy zaczac wywalanie zawodnikow nie potrzebnych w klubie. Icardi jestes GOWNEM !!!

Bolo1908

Bolo1908 7 marca 2019 | 19:48   

Zgadzam się w pełni z kolegą o nicku"dukacik" nie może być w klubie świętych krów.Inter istniał bez Icardiego i będzie istniał bez niego.Módlmy się tylko by jakikolwiek klub zapłacił za Niego godziwe pieniądze.