Nihil novi

8 marca 2019 | 21:07 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Dziennikarze typowali, że dziś będzie decydujący dzień w sprawie Mauro Icardiego. Tymczasem nie wydarzyło się nic nowego.

Podobno dzisiaj odbyło się spotkanie Beppe Marotty z przedstawicielem argentyńskiego napastnika - adwokatem Paolo Nicolettim. Zdaniem redaktorów, relacje między klubem a Icardim ociepliły się i panuje optymizm między stronami. Wszystko jednak rozwija się powoli. Wszystkim zależy na spokojnej pracy do czerwca i położenie kresu wszelkim plotkom. Wciąż jednak nie wiadomo, kiedy były kapitan wróci do zespołu. Piłkarz wciąż trenuje oddzielnie. Mało prawdopodobny jest jego udział w meczu ze SPAL.

Wszyscy czekają na kolejne spotkanie, które może ostatecznie zakończyć sprawę.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 8

superofca

superofca 8 marca 2019 | 23:08   

Żenada.

ester

ester 9 marca 2019 | 07:11   

Działacze muszą prosić żeby gościu łaskawie zaczął grać, żenada. Mam nadzieję , że po tym co się dzieje nikt nie da mu podwyżki bo to dopiero rozwali szatnie.

WhiteRavensHunter

WhiteRavensHunter 9 marca 2019 | 08:53   

Pamiętam jak kilka miesięcy temu krytykowałem Icardiego jako kapitana.Totalnie odcinając się od walorów sportowych ilości strzelonych goli itd..Zarzucono mi jakąś "twardogłowość" i fakt że pewnie wolę takich nijakich zawodników jak np.Zanetti jako kapitan a Icardi jest kapitanem bardziej nowoczesnym i wogóle...jak teraz patrzę na wyczyny tego cyrkowca z żoną u boku to chyba wolę być "twardogłowy"...dno nie kapitan.

Kevin

Kevin 9 marca 2019 | 09:28   

żal.pl

Rahi

Rahi 9 marca 2019 | 09:34   

Rozumiem, że nie ma płacone za ostatni miesiąc (edycja 2019.03.09 09:35 / Rahi)

Snake

Snake 9 marca 2019 | 10:48   

Niech wróci, dogra do końca sezonu a potem adios. Nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz są problemy z nim. Świetny zawodnik ale w głowie orzeszek, a do tego żonka celebrytka, też z orzeszkiem.

Larry

Larry 9 marca 2019 | 13:01   

@WhiteRavensHunter
Nie wiem, czy było tak jak piszesz, ale jeśli oczekujesz jakiejś dyskusji lub choćby poważnego traktowania po zaprezentowaniu poglądów innych, niż stado, nie wspominając o jakiejkolwiek odpowiedzialności za to, co się kiedykolwiek napisało, to uwierz mi - źle trafiłeś:-D

Darkos

Darkos 9 marca 2019 | 13:15   

Smutne że można tak przekreślić kilka dobrych lat gry


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich