Przyszłość Bakayoko i Dimarco

12 marca 2019 | 11:00 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Kto powróci z wypożyczeń, a kto zostanie wykupiony i zasili kasę Interu? Trwają spekulacje nad przyszłością wielu piłkarzy Nerazzurrich. Jednym z zawodników, którzy mogą być spokojni o swoją przyszłość jest Axel Bakayoko.

Prawy napastnik przebywa obecnie na wypożyczeniu w FC St. Gallen. Pomimo skromnych trzech bramek w 22 występach, budzi spore zainteresowanie ze względu na rosnące umiejętności. Plotki głoszą, że sytuację zawodnika sonduje już kilka klubów. Według raportu Inter nie chce łatwo wypuścić młodego talentu z rąk i po okresie wypożyczenia 21-latek wróci do Mediolanu, gdzie zapadną dalsze decyzje dotyczące jego przyszłości.

Podobnie przedstawia się sytuacja lewego obrońcy, Federico Dimarco, który przebywa obecnie w Parmie. Na murawę wybiegał jedynie sześć razy, jedyną bramkę w tym sezonie zdobył oczywiście w meczu z Interem. Jego sytuację skomplikował uraz, który uniemożliwił mu występy od października do grudnia 2018. Klub podjął decyzję, że zawodnik powróci do Interu na wakacjach i dopiero wtedy włodarze zadecydują co dalej z 21-latkiem.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

kretos

kretos 12 marca 2019 | 11:49   

Próbować tych młodych do pierwszego składu powoli wrzucać. Musimy kupić kilku świetnych graczy ale kadre musimy mieć szeroką i wartościową, uzupełnioną młodymi talentami. Pokazuje to dzisiejsza sytuacja, gdzie nie ma kto grać, a myśle, że taki Bakayoko za Candreve, Dimarco, Pinamonti, nie wspominając o Karamoh daliby nam dużo większe pole manewru...

HeyaMakumba

HeyaMakumba 12 marca 2019 | 16:30   

Jeśli są na prawdę dobrzy to w wieku 21 lat powinni grać u nas w pierwszej drużynie. To już jest wiek, w którym albo któryś z nich ma to coś albo nie. Nie są już juniorami żeby błąkali się po wypożyczeniach.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich