Znamy propozycję Juventusu dla Icardiego

13 marca 2019 | 09:58 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

O zainteresowaniu byłym kapitanem przez Bianconerich mówiło sie już wielokrotnie. Według najnowszych doniesień Juventus ma już przygotowaną własną ofertę.

Raport FCInterNews nie pozostawia wątpliwości. Kiedy tylko będzie to możliwe, Bianconeri będą chcieli wykupić Mauro z Mediolanu. Są gotowi na początek zaoferować mu zarobki na poziomie 8 mln euro za sezon. To więcej niż jego obecne pobory, ponadto jest to wciąż wyższa kwota niż ta, którą zaoferował mu Inter na przedłużeniu kontraktu.

Po tym jak prasa opisała bajońską sumę 10 mln euro, które miało podobno w planach zaoferować zawodnikowi Napoli, wydawało się, że klub z Turynu będzie miał sporą konkurencję. De Laurentis zdystansował się jednak wkrótce później od Icardich, sugerując nawet, że nie ma już do nich takich sentymentów jak dawniej. Z drugiej jednak strony nie powiedział też, że wycofa się zupełnie z tego powodu.

Mario Sconcerti, znany z kontrowersji dziennikarz sportowy, został poproszony o skomentowanie statusu Icardigate. Według niego, właśnie doszło do jednego z najciekawszych etapów w konflikcie pomiędzy zawodnikiem i klubem.

- Będę zupełnie szczery, uczę się wiele na przypadku Icardiego. Ta sprawa demonstruje, jak bardzo zmienił się współczesny futbol. Jest sobie zawodnik, który nie chce grać dla klubu i jest prawnik Nicoletti, który został wezwany i teraz musi zgodzić się zarówno z klubem, jak i piłkarzem, ale to kompletnie roznosi relację pracownika i pracodawcy.

- To jest znak, że piłkarze stali się więksi od klubów. W czasach Bonipertiego coś takiego byłoby nie do pomyślenia. Jestem szczerze zainteresowany rozwojem tej sytuacji i sądzę, że powie nam wiele o przyszłości futbolu.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 8

kretos

kretos 13 marca 2019 | 10:14   

Jestem ciekawy jaka jest propozycja Juventusu dla Interu za Icardiego ;)

inter00

inter00 13 marca 2019 | 10:27   

Zobaczymy co nam przedstawią bo z nim to się mogą dogadywać i nic z tego nie wyniknie

KVM

KVM 13 marca 2019 | 10:43   

Rozkapryszony dzieciak. (edycja 2019.03.13 10:45 / KVM)

Rizzo

Rizzo 13 marca 2019 | 11:02   

To już lepiej chyba wymienić go na Pawełka i mieć zawodnika światowej klasy, niż 100mln w kieszeni i składać oferty za innych napastników, których kluby mają świadomość tego, że można nas ogolić z pieniędzy, bo akurat jesteśmy w potrzebie. Wtedy byle Zapata będzie jak dla nas kosztował 80mln

cipcior

cipcior 13 marca 2019 | 11:22   

Nie spodziewajcie się zbyt wiele bo nikt nam nie da 100 mln za zawodnika, który nie gra od jakiegoś czasu i jest bez formy. To jest jego celowe działanie mające na celu ewakuacje do Juve a wbrew temu co myślicie to Inter nie będzie go trzymał na siłę bo to nie w stylu Marotty. W Juve było tak, że jak ktoś chciał odejść to Marotta go sprzedawał, pamiętacie transfer Bonucciego do Milanu ? Tutaj Marotta jest teraz dyrektorem generalnym i będzie tak samo działał jak w Juve i Icardi dobrze o tym wie. Icardi tam zagra u boku CR7, będzie grał o trofea a u nas jedynie pozostaje mu walka o samo zakwalifikowanie się do LM. Młody chłopak, jedna z najlepszych "9" na świecie ma wyższe ambicje niż te, które panują tutaj. Takie są niestety fakty i sam Marotta przyznał, że Inter od Juventusu dzieli przepaść pod każdym względem.

Internaldo

Internaldo 13 marca 2019 | 11:32   

Inter wyszedłby z tego z twarzą gdyby wypieprzył go na zbity ryj w trybie natychmiastowym. Kokosów nikt za niego nie da a skończyłaby się chociaż ta szopka. Jeśli tak się nie stanie to do końca sezonu bedzie to pieprzenie a na pewno są tu tacy jak ja co mają już dość tej całej śmiesznej bądź co bądź historii. Zobaczycie, przejdzie do innego klubu i od razu wypieprzy nową biografię pt."Mediolan mnie zawiódł".

maciosincho

maciosincho 13 marca 2019 | 12:07   

Tak jak na załączonym obrazku dawać tą wymianę i mój ulubiony piłkarz u nas maestro z którym mozna zbudować cos poważnego a stale fragment to ma che bello

krychu339

krychu339 13 marca 2019 | 18:45   

Czyli zapowiada się, że gwiazd u nas nie zobaczymy skoro nie mamy nawet na podwyżki.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich