Wanda z nagrodą za wolność opinii

14 marca 2019 | 08:12 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Wanda Icardi została laureatką nagrody za wolność opinii. W środowy wieczór odebrała statuetkę Socrates 2019 i odniosła się do tego wyróżnienia. Nie zabrakło akcentu związanego z jej mężem - Mauro.

- Dobry wieczór wszystkim. Dziękuję za nagrodę. Jestem matką pięciorga dzieci, w tym również moich córek. Życzę im, by miały mężczyzn takich, jak mój mąż, który pozwala mi mówić, rozmawiać, a czasem nawet mówić rzeczy, z którymi się nie zgadza. Słucha mnie, choć bywają kłótnie w domu. Myślę jednak, że kobieta zawsze musi być słuchana, kiedy mówi. Kiedy przylecieliśmy tu z Argentyny, otworzyły się dla nas drzwi tego wspaniałego kraju. Będę kontynuować moje pomysły, mówić o tym, co myślę. Kobieta w świecie piłki nożnej jest trochę trudna, ale będę mówić, co sądzę. Można się tym dzielić lub nie, uważam to za właściwe. Pracuję od dziecka. W tym świecie kobieta musi być niezależna i mam nadzieję, że moje dzieci takie będą.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 24

dmnrkt

dmnrkt 14 marca 2019 | 08:17   

:')

HeyaMakumba

HeyaMakumba 14 marca 2019 | 08:18   

Haha haha haha hue hue

Larry

Larry 14 marca 2019 | 08:35   

Hahahahahahaha hahahahahahaha hahahahahahaha hahahahahahaha hahahahaha :-D

Maciej Pawul

Maciej Pawul 14 marca 2019 | 08:42   

Czyli rośnie kolejne patologiczne pokolenie pań Icardich. Dzięki za info Wanda.

Aneta Dorotkiewicz

Aneta Dorotkiewicz 14 marca 2019 | 08:55   

"... jak mój mąż, który pozwala mi mówić, rozmawiać, a czasem nawet mówić rzeczy, z którymi się nie zgadza. Słucha mnie, choć bywają kłótnie w domu" - i wszystko jasne :D Pantoflarz! Wandzia nim steruje.

inter00

inter00 14 marca 2019 | 09:04   

XDDDDDDD

INTER_moje_zycie

INTER_moje_zycie 14 marca 2019 | 09:17   

smutne

Jovetić10

Jovetić10 14 marca 2019 | 10:00   

Masakra jakaś.

Morfo

Morfo 14 marca 2019 | 10:02   

Typowa piłkarska labadziara która za pieniądze partnera pokazuje jaka to ona niezależna jest.

KawaOpole

KawaOpole 14 marca 2019 | 10:21   

Od kibiców Interu dostaje nagrode
Dzban Roku
Pusty Dzban

INTER_moje_zycie

INTER_moje_zycie 14 marca 2019 | 10:42   

Taka dumna, a ciekawe czy smaży kotlety...

Wisnia_pl

Wisnia_pl 14 marca 2019 | 11:03   

Czyli aby wygrać nagrodę wystarczy gadać. Nie ważne co byle by gadać. No to nic tylko odbierać takie wyróżnienia.

Kiksu

Kiksu 14 marca 2019 | 11:04   

A mimo wszystko ktoś na nią glosował

Oraxor

Oraxor 14 marca 2019 | 11:22   

Ja bym dał nagrodę Mauro pantoflarz roku a jej co najwyżej to arogantka roku. Myślę,że nie miała zbyt dużej konkurencji bo wygrała jednym głosem Icardiego dlatego,że kazała mu na siebie zagłosować XD

damianekk1985

damianekk1985 14 marca 2019 | 11:25   

Już nie mogę się doczekać aż zniknie z Interu lub niech jednak zajmie się smażeniem tych kotletów a Icar weźmie normalnego agenta i przestanie być dzieckiem

Internaldo

Internaldo 14 marca 2019 | 11:47   

"jestem matką pięciorga dzieci". Ja powiedziałbym, że sześciorga..

Hans

Hans 14 marca 2019 | 11:53   

Mauro w coś ty się wpierdolił

shinveji

shinveji 14 marca 2019 | 12:49   

Jaka by nie byla jest wplywowa osoba co mowi cos o swiecie pilki noznej. Ostatnio sie zaczynam zastanawiac czemu ogladam ten sport.

shakurspeare

shakurspeare 14 marca 2019 | 12:57   

Ten babsztyl zniszczy karierę Mauro. Przed nim już tylko pseudokluby jak psg a później skończy w najlepszym wypadku jak balotelli

Darkos

Darkos 14 marca 2019 | 17:59   

Niech ten babsztyl jak najdalej się od nas trzyma. Będzie przykry rozwód z Interem w lecie.

Maradon.

Maradon. 14 marca 2019 | 21:57   

Niektórym babom to powinno się założyć homonto i orać nimi ziemię

superofca

superofca 14 marca 2019 | 23:00   

No emancypacja poszła w stronę nagród dla zwierząt kopytnych...

maestro84

maestro84 14 marca 2019 | 23:36   

Maxi Lopezie trzeba było ją utopić.

superofca

superofca 15 marca 2019 | 05:19   

Serio... Chwast.