Cambiasso: Nie porównujcie nas z Juve

14 marca 2019 | 13:43 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Spektakularny występ Juventusu i błysk geniuszu Cristiano Ronaldo sprawiły, że ekipa Starej Damy ponownie znalazła się na ustach całej piłkarskiej Europy. We włoskim potentacie upatruje się jednego z faworytów do końcowego triumfu i pojawiają się porównania do Interu z 2010 roku.

Zdaniem Estebana Cambiasso, nie ma żadnych przesłanek, aby zestawiać ze sobą te dwa zespoły. Argentyńczyk rozmawiał z dziennikarzem Sky Sport Italia:

- Mogłem objąć moich kolegów z drużyny i postarać rozpalić w nich ogień przed wielkimi meczami, ale z pewnością nie udałoby mi się zdobyć trzech bramek. Nie mieliśmy super gwiazdy, jak Cristiano Ronaldo czy Messi. To dwaj wyjątkowi gracze, którzy stanowią różnicę. Zamiast tego mieliśmy kogoś takiego jak Eto'o, który trafił do nas po wygraniu potrójnej korony z Barceloną. 

- W przeciwieństwie do Juve, nie zaliczyliśmy żadnego spektakularnego powrotu, ale wyeliminowanie Chelsea dało nam poczucie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Podobieństwa między nami, a Juve nie istnieją.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 2

etogol

etogol 14 marca 2019 | 14:13   

...a poza tym My zdobylismy triplete, a Juve juz nie na to szans

Adriano19f

Adriano19f 14 marca 2019 | 18:54   

Między wierszami my mieliśmy drużynę oni maja Ronaldo


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich