Zawodnicy po meczu

18 marca 2019 | 00:17 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Wspaniała wygrana, świetne humory wśród zawodników, więc nic dziwnego, że po meczu piłkarze Interu chętnie odpowiadali na pytania dziennikarzy. 

Stefan de Vrij:

- Reagowaliśmy dobrze jako zespół, ciężko walczyliśmy i graliśmy bardzo dobrze między liniami w pierwszej połowie, stwarzając sobie naprawdę wiele szans. Po przerwie cofnęliśmy się zbyt głęboko, Milan mocno nas naciskał, ale potrafiliśmy cierpieć za zwycięstwo. To wspaniałe uczucie. 

- To nie tak, że w czwartek nie walczyliśmy i nie pokazaliśmy ducha. Dziś wieczorem broniliśmy przewagi, a z Eintrachtem bardzo szybko straciliśmy gola, więc sytuacja wyglądała inaczej. Dzisiaj byliśmy bardziej skupieni taktycznie i zagraliśmy bardziej zespołowo.

Danilo D'Ambrosio:

- Poszło dobrze i jestem szczęśliwy. Ludzie powtarzali, że jesteśmy słabsi, ale nigdy w to nie uwierzyliśmy. W obu meczach udowodniliśmy, że jesteśmy lepsi od Milanu, ale nie tylko, ponieważ w ostatnich latach zdobyliśmy więcej punktów w rozgrywkach Serie A. 

- Teraz cieszmy się tym zwycięstwem, naładujmy akumulatory i przygotujmy się na kolejny ciężki mecz z Lazio, zaraz po przerwie na mecze międzypaństwowe.

Samir Handanović:

- Wierzyliśmy w siebie. Rozegraliśmy wiele spotkań a sytuacja w czwartek była awaryjna. To była brzydka porażka, ale musieliśmy się pozbierać i przygotować na derby, które przyszły we właściwym momencie. Zasłużyliśmy na zwycięstwo, jesteśmy szczęśliwi i możemy teraz trochę odpocząć. 

- Na pierwszy plan wysuwają się pasja i charakter, ponieważ nie każdy może rozgrywać takie mecze. Wygraliśmy oba spotkania i udowodniliśmy swoją wyższość. 

- Czasami patrzę na rzuty karne, czasem nie. Dzisiaj zdecydowałem się nie patrzeć i wyszło dobrze. Ten stadion daje nam impuls i dodatkową energię. Dzisiejsza wygrana przyszłe we właściwym czasie. 

Matias Vecino:

- Strzelałem ważne gole w barwach Interu, miejmy nadzieję, że będzie ich więcej. Dzisiaj można było zobaczyć prawdzie oblicze Interu, zapomnieliśmy o czwartkowej porażce i zaczęliśmy wszystko od zera. Spróbowaliśmy dziś czegoś innego, zagrałem nieco wyżej.

- Zawsze dobrze jest trochę odpocząć, zwłaszcza po takim meczu. Odpoczynek dobrze nam zrobi. Po drugim trafieniu rywali, wkradło się rozkojarzenie, więc musimy poświęcić temu więcej uwagi. Fizycznie jesteśmy bardzo mocni. Podobało mi się podejście zespołu, byliśmy dzisiaj wspaniali.

Źródło: Sky Sport Italia / inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 5

superofca

superofca 18 marca 2019 | 01:24   

Może właśnie warto wystawiać Vecino trochę wyżej, taki defensywny trequartista. Przynajmniej dopóki nie wróci Radja.

kretos

kretos 18 marca 2019 | 06:59   

Vecino wczoraj biegał wszędzię, brawa dla niego, jeden z ojców tego zwycięstwa !!!

Hagaen

Hagaen 18 marca 2019 | 07:44   

Vecino zagrał chyba mecz życia, mam nadzieję, że jeszcze coś takiego powtórzy.

Lambert

Lambert 18 marca 2019 | 08:22   

Dobrze że Stefek odkupił swoje winy za Eintracht

manjo

manjo 18 marca 2019 | 11:36   

Vecino albo przechodzi obok meczu niezauważonym albo strzela bramki w meczach o wszystko :)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich