Cassano: Spalletti to najlepszy trener dla Interu

18 marca 2019 | 10:04 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Antonio Cassano był gościem wczorajszego programu Tiki Taka na Canale 5. Z Włochem połączono się jednak za pomocą video-rozmowy i nie był on w studio jak dotychczas. Oto co mówił były napastnik Interu i Milanu:

O Derby:
- Te mecze są wyjątkowę. Nawet jeśli masz problemy, możesz je pokonać, bo te mecze dają dodatkową stymulację. W mojej opinii Inter jest silniejszy od Milanu i to pokazał. Kessie-Biglia? To chwilowa sprawa. Wchodzisz do szatni, dajesz parę ciosów i tak to się kończy.

Spalletti:
- Luciano to topowy trener. Inter jest trzeci, w Champions League miał ciężką grupę. To najlepszy trener jakiego Inter może mieć. To szczera i bezpośrednia osoba. Facet z jajami, szanowany, szkoda że tak jest krytykowany. Wykonuje dobrą robotę, nie zgadzam się z tymi, którzy mówią że nie jest to dobry trener dla Interu

Zespół w sercu:
- W Milanie miałem świetny czas, ale kiedy dostałem ofertę z zespołu z mojego serca nie mogłem odmówić. Inter to Inter.

Icardi:
- Sytuacja jest nie do rozwiązania. Nic się nie wydarzy, dopóki on nie zdystansuje się do słów swojej żony. Musi wrócić i porozmawiać z szatnią.

Źródło: fcinter1908

Polecane newsy

Komentarze: 4

manjo

manjo 18 marca 2019 | 11:28   

Niby prawda- Spalletti coś tam robi dobrze, są gorsze i lepsze mecze, a i grupa w LM była bardzo mocna i walka o awans trwała do ostatniej minuty ostatniego meczu. Z drugiej strony chyba wszyscy czekamy na kogoś z top'u z mocnym charakterem kto dałby radę ogarnąć szatnię Interu.

inter00

inter00 18 marca 2019 | 16:35   

Spalowi brakuje nutki fantazji. Boi się zaryzykować kiedy coś nie idzie. Jednak trzeba docenić ze wprowadzil nas do LM

Van Dall

Van Dall 18 marca 2019 | 17:01   

Przecież my ten mecz wygraliśmy wbrew Spallowi a nie dzięki niemu, bo w końcówce musiał bronić wyniku Borką i Candrewnem, co w przeszłości wielokrotnie kończyło się fatalnie.

Darkos

Darkos 18 marca 2019 | 18:51   

Zdanie o Spalu już mam i jeden mecz tego nie zmieni. Za dużo nędzy już widziałem w tym sezonie żeby w niego wierzyć.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich