CAMPIONI 2021

 

Brozović opuści mecze reprezentacji?

19 marca 2019 | 00:22 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Przerwa na mecze reprezentacji może okazać się zbawienna w skutkach dla Luciano Spallettiego. Kilku graczy narzekało ostatnio na problemy zdrowotne, a teraz będą mogli spokojnie powrócić do pełnej sprawności. Nieco kłopotliwa jest sytuacja Marcelo Brozovicia, lecz klub zamierza interweniować w jego sprawie.

Przypomnijmy, że Brozo narzekał na problemy mięśniowe po meczu ze SPAL i nie był w stanie dokończyć derbowego starcia z Milanem. Pomocnik otrzymał jednak powołane na najbliższe mecze reprezentacji Chorwacji. W Mediolanie woleliby jednak, aby zawodnik był zwolniony z najbliższych spotkań.

Selekcjoner Zlatko Dalić ma spory ból głowy, ponieważ oprócz Brozovicia, znacznie poważniejsze problemy mają też Ante Rebić, Marko Pjaca i Tin Jedvaj.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

maestro84

maestro84 19 marca 2019 | 00:29   

Z Azerbejdżanem i Węgrami to wicemistrzowie świata powinni sobie poradzić z grabiami w d*pie. Dać wolne Brozo, niech zagra Kovacic.

Darkos

Darkos 19 marca 2019 | 08:30   

Widać już że Brozo jest pomału zajeżdżany przez ten sezon i ogromną ilość meczy. Musi wytrzymać końcówkę bo w środku mamy taką biedę a bez niego to już nawet nędzę. Niech odpoczywa kiedy tylko może.

inter00

inter00 19 marca 2019 | 10:03   

Oby dostał wolne od selekcjonera


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich